Georgina Rodriguez świętuje urodziny. Impreza na bogato. Trzypiętrowy tort, morze kwiatów. Temat przewodni: ona sama

Georgina Rodriguez 29. urodziny spędziła w Arabii Saudyjskiej, gdzie od pewnego czasu mieszka z rodziną. Miała własną ściankę, swoje zdjęcia na menu, a w tle leciał urodzinowy filmik z nią w roli głównej.

Cristiano Ronaldo na początku stycznia przeszedł z Manchesteru United do jednego z klubów w Arabii Saudyjskiej, Al-Nassr. Jego kontrakt opiewał o zawrotną sumę 200 mln euro, dzięki temu Ronaldo stał się najbogatszym piłkarzem świata. Transfer wiązał się z przeprowadzką całej rodziny piłkarza na Środkowy Wschód, gdzie traktowani się niemal jak rodzina królewska. To właśnie w Arabii partnerka Ronaldo świętowała 29. urodziny. Towarzyszyła jej rodzina i przyjaciele. Przyjęcie na bogato.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez świętuje urodziny. Dwa torty i ogromne bukiety kwiatów

Georgina Rodriguez to już nie tylko partnerka i matka dzieci znanego piłkarza, lecz także influencerka, bizneswoman i gwiazda własnego programu na Netfliksie. 28 stycznia Georgina świętowała 29. urodziny. Jak zwykle z rozmachem. Przypomnijmy, że w zeszłym roku w Dubaju piłkarz złożył partnerce życzenia, wyświetlając je na Burdż Chalifa, najwyższym budynku na świecie. Tym razem spędzili je w nowym domu. Solenizantka pochwaliła się urywkami z imprezy na Instagramie.

Przez 29 lat otoczona ludźmi, których kocham całym sercem. Jestem niezmiernie wdzięczna Bogu za wszystko. Dziękuję wszystkim za poświęcenie swojego czasu na pogratulowanie mi i wysłanie tyle miłości - napisała pod zdjęciami.
 

Jak zwykle nie zabrakło balonów, także tych z cyframi dwa i dziewięć, a także z literą "G". Georgina na tę okazję wybrała białą, obcisłą sukienkę midi i białe szpilki. Razem z dziećmi i ukochanym pozowała przy trzypiętrowym, imponującym torcie. Na telewizorze na ścianie leciał film z solenizantką w roli głównej. Widniał na nim napis "Wszystkiego najlepszego, Georgina" po hiszpańsku. Nie wiadomo, czy była to "subtelna" reklama własnego dokumentu, czy prezent dla niej od najbliższych. W uroczystościach wzięła udział Ivana, siostra Georginy, o której pisaliśmy TUTAJ. Rodriguez dostała również drugi tort. Zdecydowanie mniejszy, w odcieniach różu. Nie mogło też zabraknąć ścianki z napisem "Happy Birthday Georgina", na której partnerka piłkarza chętnie pozowała. Przyjęcie było połączone z kolacją. Na urodzinowym menu widniała twarz kobiety. Celebrytka dostała ogrom pięknych bukietów, jednak najbardziej imponujący jest ten w kształcie motyla.

Celia KrychowiakCelia odsłoniła ciało. Reakcja internautów zaskakuje

Więcej o: