Georgina Rodriguez ma siostrę. Kim jest? Też wiedzie wystawne życie

Georgina Rodriguez ma starszą siostrę, którą mogliśmy poznać w programie Netfliksa o ukochanej Ronaldo. Czym na co dzień zajmuje się Ivana?

Życie Georginy Rodriguez, partnerki Cristiano Ronaldo, wygląda idealnie. Jej świat mogliśmy podejrzeć w serialu Netfliksa "Jestem Georgina". Przybliżył historię dziewczyny znikąd, która nagle stała się ukochaną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Uczestniczy w galach, wspiera akcje charytatywne, ubiera się u najlepszych projektantów mody, lata prywatnym odrzutowcem. W dokumencie mieliśmy także okazje poznać jej starszą siostrę Ivanę. Kim jest kobieta i czym się zajmuję?

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Siostra Georginy Rodriguez żyję jak w bajce

Ivana Rodriguez jest starsza od partnerki Ronaldo o dwa lata. Jest bardzo zżyta z siostrą. Ich ojciec odsiedział dziesięć lat w więzieniu za handel narkotykami, a o ich matce nie wiadomo za dużo. Jedni podają, że zmarła w wypadku samochodowym w 2011 roku, inni, że żyje we Włoszech.

Ivana jest w związku z portugalskim rzeźbiarzem i malarzem Carlosem Garcíą, jednym z najbliższych przyjaciół Cristiano Ronaldo. Mieszkają w Hiszpanii. Latem 2021 roku para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka, a 26 listopada Ivana urodziła córkę, którą nazwali Deva. Zakochani chętnie dzielą się rodzinnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

 

Siostrę Georginy na Instagramie obserwuje prawie 600 tys. osób, zasłużyła więc na miano influencerki. Na profilu Ivana publikuje także zdjęcia z licznych podróży. Tak samo jak siostra lata prywatnymi samolotami i nosi ubrania z metkami od najlepszych projektantów. 

Georgina Rodriguez i Cristiano RonaldoPiękne życie, piękni ludzie. Georgina Rodriguez doczekała się serialu o sobie

Uważacie, że siostry są do siebie podobne? Więcej zdjęć Ivany Rodriguez znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o: