Georgina Rodriguez świętowała urodziny w wielkim stylu. Cristiano się postarał. Ogromny bukiet róż i nietypowy tort to początek

Georgina Rodriguez swoje 28-urodziny obchodziła na plaży w Dubaju. Wieczorem Cristiano Ronaldo miał dla niej wyjątkowy prezent z tej okazji. Uczcił też premierę jej serialu na Netfliksie.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu celebrytów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Georgina Rodriguez to już nie tylko partnerka i matka dzieci znanego piłkarza Cristiano Ronaldo, ale także influencerka, bizneswoman i gwiazda nowego programu Netfliksa, którego premiera miała miejsce 27 stycznia. W tym samym dniu wypadły też urodziny Georginy. Para wraz z dziećmi przebywa obecnie w Dubaju, gdzie gwiazda sportu korzysta z przerwy w rozgrywkach Premier League. Ich zimowe wakacje zbiegły się z 28. urodzinami Rodriguez oraz premierą jej nowego programu na Netfliksie "Jestem Georgina". Oczywiście, jak na milionera przystało, nie obyło się bez ekstrawaganckiego prezentu.

Zobacz wideo Anna Lewandowska relacjonowała swoje urodziny na Instagramie. Przyjaciele sprawili jej niesamowitą niespodziankę

Georgina Rodrigez świętowała urodziny w Dubaju. Nie uwierzycie, co zrobił dla niej Ronaldo!

Na Instagramie solenizantki można zauważyć, że urodzinowy poranek zaczął się spokojnie i kameralnie. Georgina pochwaliła się ogromnym bukietem czerwonych róż z napisem "Love" i liścikiem od ukochanego.

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez Fot. @georginagio

Następnie na hotelowej plaży zorganizowano mały kącik z balonami, świeżymi owocami i tortem w kształcie inicjałów gwiazdy. Na stole porozrzucano płatki czerwonych róż i wywołane zdjęcia samej Georginy, jak i z Cristiano, ale też ich dzieci.

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez Fot. @georginagio

W pokoju hotelowym czekała na nią kolejna niespodzianka, tym razem od Netfliksa. Był to tort i popcorn, a na nich nazwa nowego programu poświęconego influencerce. Nie była to jednak główna atrakcja dnia.

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez Fot. @georginagio

Wieczorem Cristiano zabrał ukochaną i dzieci na kolację z widokiem na słynny Burj Khalifa. Wtedy właśnie piłkarz obdarował Georginę najbardziej oryginalnym prezentem. Zafundował jej i całemu miastu pokaz laserowy z jej twarzą na najwyższym budynku świata. 36-letnia gwiazda Manchesteru United wydała tysiące na rozświetlenie panoramy Dubaju klipami z jej nowego serialu. Pokaz świateł i laserów zakończył się komunikatem "Happy Birthday Geo" w gigantycznych białych literach nad zdjęciem pięknej solenizantki w czarnej sukni.

 

Oryginalny prezent - trzeba przyznać. Więcej zdjęć w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.