Paulina Smaszcz wywija z tajemniczym mężczyzną. Czyżby partner? Znamy odpowiedź [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Smaszcz podzieliła się na TikToku nagraniem, na którym prezentuje umiejętności taneczne. Towarzyszył jej ktoś jeszcze.

Paulina Smaszcz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem zaskoczyła filmikiem, który ostatnio udostępniła na TikToku. Prezentuje na nim kocie ruchy do piosenki wokalisty disco-polo, Skolima o tytule "Wyglądasz idealnie". Uwagę zwraca nie tylko zmysłowa choreografia, ale tajemniczy mężczyzna, który w pewnym momencie ją czule obejmuje. Czyżby to był partner dziennikarki? Zapytaliśmy ją.

Polecamy: Paulina Smaszcz nagrywa podczas jazdy. Internauci oburzeni. "Stwarzasz zagrożenie na drodze"

Zobacz wideo Janachowska nie chciała komentować afery ze Smaszcz. Wymowny gest

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz zachwycona Miley Cyrus. Zdjęła stanik i poszła w tany

Paulina Smaszcz z dumą wywija na parkiecie. Nagle podchodzi on. Tajemniczy mężczyzna 

Paulina Smaszcz niedawno podzieliła się z fanami swoimi muzycznymi upodobaniami. Spodobała jej się zwłaszcza piosenka Shakiry, w której rozliczyła się z Gerardem Piquea także piosenka  "Flowers" Miley Cyrus, do której zatańczyła w seksownym stroju.

Nastrój ostatnio jej dopisuje, bo opublikowała kolejne nagranie, na którym prezentuje swoje umiejętności taneczne. Na filmiku udostępnionym na platformie TikTok świetnie się bawi do piosenki "Wyglądasz idealnie".

Uwagę na tym wideo zwraca nie tylko roztańczona Smaszcz, lecz także tajemniczy przystojniak, który pojawia się w kadrze. W pewnym momencie czule obejmuje kobietę. Czyżby to był partner gwiazdy? Dziennikarka rzadko wspomina o swoim związku, jednak kilka razy powiedziała, że w trudnym czasie mogła liczyć na wsparcie kogoś bliskiego. W rozmowie z Plotkiem potwierdziła, że na nagraniu znajduje się jej partner.

Jest od dawna wspaniały, kochany, doceniający, inspirujący, wspierający, szanujący i lojalny - powiedziała.

Zobacz też: Paulina Smaszcz zachwyca się piosenką Shakiry. "Przestajemy zamiatać pod dywan" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: