Paulina Smaszcz nagrywa podczas jazdy. Internauci oburzeni. "Stwarzasz zagrożenie na drodze"

Paulina Smaszcz nagrała filmik, prowadząc samochód i trzymając telefon w ręku. Na celebrytkę padła fala krytyki ze strony internautów.

Paulina Smaszcz jest doktorką habilitowaną nauk społecznych Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS. Ponadto, jest specjalistką z zakresu Public Relations i doświadczoną dziennikarką. Tym razem jednak zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie i bez wyobraźni.

Zobacz wideo Janachowska nie chciała komentować afery ze Smaszcz. Wymowny gest

Piotr Jacoń i Jurek Owsiak Piotr Jacoń rozczarowany WOŚP. Zwrócił się bezpośrednio do Jurka Owsiaka

Paulina Smaszcz złamała prawo podczas jazdy samochodem

Celebrytka udostępniła na Instagramie nagranie, na którym opowiada o zbliżających się szkoleniach, które prowadzi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Smaszcz filmik nakręciła, prowadząc samochód i trzymając w ręku telefon z kamerą. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy nie zostawili na celebrytce suchej nitki.

Jak widać, nawet wyższe wykształcenie nie powstrzymuje człowieka od robienia głupich rzeczy, takich jak prowadzenie samochodu jedną ręką, filmując się.
To ile punktów karnych i jaki mandat sobie pani życzy?
Stwarzasz zagrożenie na drodze.

Przypomnijmy, że zgodnie z art. 45 ust. 2 pkt 1. PoRD "kierującemu pojazdem zabrania się korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku". Taka czynność karana jest mandatem 500 zł oraz aż 12 punktami karnymi. Prawo zostało zaostrzone jednak stosunkowo niedawno i dlatego wciąż wielu kierowców bagatelizuje zagrożenie, jakie sprawia prowadzenie samochodu z telefonem w ręku.

Małgorzata Foremniak adoptowała dwójkę dzieci. Nie mówią do niej 'mamo' Małgorzata Foremniak adoptowała dwójkę dzieci. Nie mówią do niej "mamo"

Więcej o: