Maja Ostaszewska pokazała brata i ojca. Podobni? Mało powiedziane. Genów nie oszuka

Maja Ostaszewska podzieliła się zdjęciem, na którym pokazała brata i ojca. Aktorka ma bardzo bliską relację z najbliższymi, co nie raz podkreślała.

Maja Ostaszewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka szczególnie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży, ale lubi też za ich pośrednictwem wesprzeć różnego rodzaju inicjatywy społeczne i polityczne. Rzadko jednak pokazuje swoich bliższych. Teraz zrobiła wyjątek, ku uciesze fanów.

Sprawdź również: Wściekła matka Gerarda Pique łapie Shakirę za twarz. Szokujące nagranie wyciekło do sieci

Zobacz wideo Maja Ostaszewska o filmie "Teściowie": Każdy z bohaterów jest okropny

Nowakowska w rudych włosach, Wolny z brodą. Grafik wjechał za mocnoNowakowska w rudych włosach, Wolny z brodą. Grafik wjechał za mocno

Maja Ostaszewska pokazała brata i tatę na Instagramie

Dla Ostaszewskiej rodzina jest bardzo ważna, chociaż rzadko o niej mówi publicznie. Aktorka przyznaje, że pochodzi z bardzo liberalnego domu, w którym wyznawano buddyzm i pozwalano dzieciom na dokonywanie własnych wyborów życiowych. Aktorka podkreśla, że światopogląd rodziców ją jednak ukształtował i jest im za to wdzięczna. Teraz Maja Ostaszewska podzieliła się zdjęciem na InstaStories, na którym pozuje z bratem i tatą.

Powinno cię zainteresować również: Fernando Santos jest stały w uczuciach. Kim jest jego żona? Są parą od ponad 40 lat. Życie kilka razy weryfikowało ich związek

Jakiś czas temu Maja Ostaszewska podzieliła się kilkoma ciepłymi słowami na temat Jacka Ostaszewskiego, czyli swojego ojca.

Mądrość, spokój, empatia. Zawsze otwarta głowa i serce. Niezależność w myśleniu, wolność wyobraźni, szczerość. Wspaniały!

Brat aktorki Jakub jest muzykiem sesyjnym. Jako kompozytor stworzył muzykę do wielu sztuk teatralnych. Z siostrą ma bardzo dobre i bliskie relacje. Trzeba przyznać, że podobieństwo między nimi jest uderzające. Wy również je widzicie? 

Georgina Rodriguez skrytykowała Fernando SantosaGeorgina Rodriguez bezpardonowo atakowała polskiego selekcjonera

Więcej o: