Fernando Santos jest stały w uczuciach. Kim jest jego żona? Są parą od ponad 40 lat. Życie kilka razy weryfikowało ich związek

Fernando Santos został oficjalnie nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji. Prywatnie jest od 41 lat związany z jedną kobietą, Guilherminą Santos. W jednym z wywiadów mężczyzna wyjawił sekret trwałości ich małżeństwa.

Fernando Santos zastąpił Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Ma już bogate doświadczenie, bo wcześniej tę samą funkcję pełnił dla drużyny Grecji, a potem Portugalii. Zgodnie z doniesieniami Santos zarobi w Polsce zawrotną kwotę, bo aż około milion złotych miesięcznie. To najwyższa pensja spośród dotychczas przyznawanych wynagrodzeń na tym stanowisku. Jego poprzednicy, Michniewicz i Sousa, zostali ze swoimi zarobkami daleko w tyle. Warto zaznaczyć, że Fernando Santos ma z pieniędzmi "ciekawą" relację. W 2022 roku został oskarżony o oszustwa podatkowe i zgodnie z decyzją sądu, on, jego wspólnik i jego żona Guilhermina musieli zapłacić 4,5 miliona euro kary. Kim jest kobieta, która od ponad 40 lat wspiera Santosa i dzieli z nim życie także w momentach kryzysu? 

Zobacz wideo Czy sytuacja osób LGBT w Polsce kiedykolwiek się zmieni? "Bardzo bym chciała, żeby były związki partnerskie"

Dagmara Kaźmierska szaleje na imprezie. 'Królowa życia' ruszyła na parkiet. 'Stara, ale dwóch małolatów obtańcowała'Dagmara Kaźmierska szaleje na imprezie. "Królowa życia" ruszyła na parkiet

Fernando Santos zdradza sekret długotrwałego małżeństwa. Z Guilherminą Santos tworzą związek od ponad 40 lat

Fernando Santos rzadko pokazuje się publicznie z żoną. Jego ukochana Guilhermina Santos jest emerytowaną nauczycielką i unika błysku fleszy. Para ma dwoje dzieci, syna Luisa i córkę Catię, które są już dorosłe i założyły własne rodziny. Luis Santos jest ekonomistą, a jego starsza siostra Catia prawniczką. Santos i jego małżonka doczekali się też wnuków, więc wolny czas spędzają na ich dopieszczaniu. Ostatnio zaangażowani dziadkowie zabrali dzieci na wypad do Disneylandu. Sanots w wywiadach podkreśla, że to właśnie rodzina daje mu największe szczęście. Z Guilherminą tworzą związek od ponad 40 lat. W jednym z wywiadów następca Michniewicza wyznał, jaki jest sekret trwałości ich związku. W rozmowie Santos podkreślił też, jak po latach ewoluowała ich relacja. 

Sekretem trwałego małżeństwa jest zrozumienie. Nadal patrzę na żonę z taką samą pasją jak za dawnych czasów. A raczej coraz więcej. Czas cementuje miłość od początku, przynosi dobre rzeczy - wyznał w rozmowie z portalem Caras.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Izabella MikoIzabella Miko świętuje 42. urodziny na luksusowym jachcie

Zobacz też: Fernando Santos z polską drużyną zarobi krocie. Jego poprzednicy mogli pomarzyć o takim wynagrodzeniu

Więcej o: