Roksana Węgiel kończy wakacje. "Ostatnia kolacja przed wylotem"

Roksana Węgiel poleciała na wakacje w towarzystwie ukochanego. Pochwaliła się ujęciami z romantycznej kolacji.

Nazwisko Roksany Węgiel nie schodzi ostatnio z nagłówków. Jednak to nie najnowszy singiel wokalistki jest przyczyną medialnego zainteresowania, a związek ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Gwiazda coraz śmielej pokazuje ukochanego w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się zdjęciem z romantycznej kolacji w rajskim otoczeniu.

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roksana WęgielRoksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

Roksana Węgiel na kolacji z chłopakiem. Korzysta z przywilejów dorosłości

Roksana Węgiel odpoczywa obecnie na Malediwach, gdzie towarzyszy jej ukochany. Para wyleciała na egzotyczne wakacje krótko po 18. urodzinach piosenkarki. Artystka na bieżąco relacjonowała wyjazd na Instagramie. Wygląda jednak na to, że urlop zakochanych dobiega końca. Wokalistka opublikowała bowiem zdjęcie "ostatniej kolacji".

Nasza ostatnia kolacja przed wylotem - napisała na InstaStories.

Roksana WęgielRoksana Węgiel Instagram/ roxie_wegiel

Na zdjęciu widzimy ukochanego artystki oraz dwie lampki czerwonego wina stojące na stole. Jak widać, młoda gwiazda w pełni cieszy się pełnoletnością. 

Agnieszka Chylińska z mężemChylińska rzadko mówi o mężu. Są małżeństwem od 13 lat. "Miłość z wyboru"

Wokalistka nie przejmuje się krytycznymi komentarzami na temat swojego związku i jako argument przytacza historię swoich rodziców.

Historia zatoczyła koło. Moja mama poznała mojego tatę, jak miała 17 lat. On miał wówczas 25. Między nimi była dokładnie taka sama różnica jak między mną a Kevinem. Tworzą szczęśliwy związek, mają trójkę dzieci, więc mam super argument na krytyczne komentarze. Radzę nie zaczynać nawet - mówiła w wywiadzie dla Radia Eska.

A według was pasują do siebie?

Więcej o: