Joanna Przetakiewicz o studniówce. Goście byli zaskoczeni jej partnerem. "Wyglądał jak nauczyciel" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Przetakiewicz opowiedziała nam o swojej studniówce. Gwiazda postawiła na klasyczną stylizację, a jej partner wyglądał jak nauczyciel.

Joanna Przetakiewicz pierwszy raz za mąż wyszła bardzo młodo. Na ślubnym kobiercu stanęła w wieku zaledwie 20 lat. Małżeństwo, które trwało 15 lat, nie było medialne. Rozpadło się, bo jak gwiazda powiedziała swego czasu, przestawało dawać jej radość. To właśnie z przyszłym mężem Przetakiewicz poszła na studniówkę, co wyznała w rozmowie z nami.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o książce "Pieniądze szczęście dają". "Brak pieniędzy jest gigantycznym problemem społecznym"

Joanna Przetakiewicz opowiada o studniówce

Gwiazda zdradziła nam, że jej partner na studniówce był od niej dużo starszy.

Najbardziej zaskakujące dla wszystkich było to, że na studniówkę przyszłam z narzeczonym - moim przyszłym mężem, który był ode mnie 13 lat starszy. Nikt nie spodziewał się, że to jest mój chłopak, bo wyglądał jak nauczyciel.

Joanna Przetakiewicz opowiedziała nam również, na jaką stylizację postawiła.

Na studniówkę założyłam minimalistyczną małą czarną sukienkę. Była dobra wtedy i byłaby dobra również dzisiaj. Taki elegancki klasyk, prosta. W stylu lat 60. Model dzwonka, który do dziś kocham najbardziej. Podobna do naszego hitu La Manii- sukienki BELL. Przygotowałam ją sobie wcześniej na mój pokaz, który organizowałam w moim liceum Poniatowskiego w Warszawie.

Projektantka mody przyznaje, że zorganizowanie odpowiedniej kreacji w tamtych czasach to było nie lada wyzwanie. 

Od zawsze kochałam modę, lubiłam się nią bawić. To były szare czasy komunizmu, kiedy na sklepowych półkach było niewiele. Trzeba było maksymalnie uruchamiać kreatywność, wymyślać, szyć i przerabiać. Uwielbiam to do dzisiaj.

Obecnie Joanna Przetakiewicz jest żoną producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.