Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma już 23 lata i przerażającą pasję. "W Polsce nie mam szans się wybić"

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma już 23 lata. Maria prowadzi konto na Instagramie, na którym zamieszcza efekty swojego nietypowego hobby. Sprawdźcie, jaką pasję ma jedynaczka.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk uchodzili za jedno z najlepiej dobranych małżeństw w polskim show-biznesie. Byli razem ponad 20 lat. Do dzisiaj grają w tym samym serialu - "Na Wspólnej", ale ich prywatne drogi niedawno się rozeszły. Pod koniec 2021 pojawiła się informacja o rozwodzie, natomiast aktorzy pozostają w dobrych relacjach. Para doczekała się córki, która dziś ma 23 lata. Oryginalne zainteresowania Marii potrafią szokować.

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nieprzeciętną pasję. Efektami dzieli się w sieci

Maria Błaszczyk, córka aktorów "Na Wspólnej", ma odrobinę inne hobby, niż jej rówieśnicy. Nie poszła w ślady rodziców i nie gra w serialach czy filmach, ale jej pasja jest nieco związana ze sztuką. Maria specjalizuje się w tworzeniu charakteryzacji, które z pewnością można by wykorzystać w krwawych horrorach. Choć dumni rodzice twierdzą, że dziewczyna ma wyjątkowy talent, ona sama w jednym z wywiadów przyznała, że nie ma zamiaru wykonywać zawodowo tego typu makijaży.

Przez długi czas chciałam nawet zostać charakteryzatorką, ale w końcu zdałam sobie sprawę, że w Polsce nie mam szans się wybić. Jest u nas mało produkcji, w których potrzebny jest ten rodzaj charakteryzacji, którym się zajmowałam - wyznała Maria Błaszczyk w rozmowie z Plejadą.

Maria występuje na Instagramie pod pseudonimem Bloody Mary. Co jakiś czas na jej profilu pojawiają się nowe prace, które jak sama przyznaje wykonuje wyłącznie hobbystycznie. Trzeba jednak przyznać, że niektóre z nich bywają naprawdę przerażające i realistyczne.

 
 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Uważacie, że Maria powinna zająć się charakteryzacją zawodowo?

Szukasz podobnych tematów? Znajdziesz je na stronie Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.