"Na Wspólnej" jest niewątpliwie jednym z najbardziej lubianych polskich seriali obyczajowych. Widzowie od blisko dwóch dekad chętnie śledzą losy ulubionych bohaterów. W 2007 roku do tej topowej produkcji dołączyła Małgorzata Socha, która przez lata wcielała się w postać Zuzanny Hoffer. Jedna z głównych ról w hicie TVN przyczyniła się do błyskawicznego rozwoju jej kariery. O tym, że aktorka niedługo zniknie z obsady mówiło się już od wielu miesięcy. Ku niepocieszeniu fanów plotki staną się faktem. Sama zainteresowana potwierdziła, że odchodzi z telenoweli, a na jej Instagramie pojawiły się ostatnie zdjęcia z planu.
W najnowszych odcinkach "Na Wspólnej", widzowie będą świadkami zawirowań w małżeństwie Hofferów. Kamil (Kazimierz Mazur) straci głowę dla innej kobiety - dyrektorki szpitala Anny Kolendy (Katarzyna Wajda). Mężczyzna dopuści się zdrady, a potem będzie bał się przyznać żonie, że spędził noc ze swoją szefową. W związku głównych bohaterów pojawi się poważny kryzys. Wyrzuty sumienia nie dadzą Kamilowi spokoju, aż w końcu przyzna się do romansu. Wygląda na to, że niewierność ukochanego doprowadzi do ogromnego nieszczęścia.
Jak podaje "Super Express", w 3541. odsłonie serialu, widzowie zobaczą Zuzannę Hoffer na szpitalnym łóżku. Nie wiadomo czy stanie się to na wskutek próby samobójczej czy nieszczęśliwego wypadku, ale pewnym jest, że dojdzie do tragedii. Nieprzytomna bohaterka zostanie podłączona do aparatury medycznej podtrzymującej życie. Wszystko wskazuje na to, że nie uda się jej uratować.
Na początku października Małgorzata Socha podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami z planu, gdzie pozuje posiniaczona, z bandażami na głowie. Wygląda na to, że to właśnie wtedy kręciła ostatnie ujęcia do telenoweli.
Finałową scenę, pokazującą ostatnie chwile jednej z głównych bohaterek "Na Wspólnej", będzie można zobaczyć w 3542. odcinku. Jego emisja zaplanowana jest na środę 14 grudnia 2022 roku. Będziecie oglądać?
Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Plotek.pl.
Meloni z "gestem sztyletu" wobec Nawrockiego. Prezydent był za to bardzo wylewny
Zaskakujące wieści. EBU ujawniło, jak głosowało polskie jury na Eurowizji
Viki Gabor przerywa milczenie po aferze wokół Eurowizji. Ujawnia, jak głosowała na Izrael
Mówili, że jest "najgorszą matką świata". Wojciechowska otwarcie o relacji z córką
Śpiewała "Zakochani są wśród nas", a skończyła w zapomnieniu. Życie nie oszczędzało Konarskiej
Oskarżenia o gwałty w brytyjskim "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Słowa uczestniczek wstrząsają
Spódnica Wojciechowskiej to majstersztyk. Maffashion zagrała kolorem. Tylko spójrzcie na Kwaśniewską
Kolejny skandal w rodzinie królewskiej. Wydało się, co ochrona króla robiła podczas służby
Żudziewicz i Jeschke odchodzą z "Tańca z gwiazdami". Wydało się, o czym rozmawiali z Miszczakiem