"Na Wspólnej". Śmierć jednej z głównych bohaterek. Zdjęcia z planu zdradzają, co się wydarzy

Od kilku miesięcy spekulowano, że Małgorzata Socha odejdzie z "Na Wspólnej". Okazuje się, że czarny scenariusz stanie się faktem. Aktorka po 15 latach pożegna się z produkcją, a postać, w którą się wciela, zostanie uśmiercona. Co dokładnie wydarzy się w finałowym odcinku?

"Na Wspólnej" jest niewątpliwie jednym z najbardziej lubianych polskich seriali obyczajowych. Widzowie od blisko dwóch dekad chętnie śledzą losy ulubionych bohaterów. W 2007 roku do tej topowej produkcji dołączyła Małgorzata Socha, która przez lata wcielała się w postać Zuzanny Hoffer. Jedna z głównych ról w hicie TVN przyczyniła się do błyskawicznego rozwoju jej kariery. O tym, że aktorka niedługo zniknie z obsady mówiło się już od wielu miesięcy. Ku niepocieszeniu fanów plotki staną się faktem. Sama zainteresowana potwierdziła, że odchodzi z telenoweli, a na jej Instagramie pojawiły się ostatnie zdjęcia z planu.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o małżeństwie. Jak będzie świętować 14. rocznicę?

"Na Wspólnej". Postać grana przez Małgorzatę Sochę trafi do szpitala. Aktorka pokazała ostatnie ujęcia z planu

W najnowszych odcinkach "Na Wspólnej", widzowie będą świadkami zawirowań w małżeństwie Hofferów. Kamil (Kazimierz Mazur) straci głowę dla innej kobiety - dyrektorki szpitala Anny Kolendy (Katarzyna Wajda). Mężczyzna dopuści się zdrady, a potem będzie bał się przyznać żonie, że spędził noc ze swoją szefową. W związku głównych bohaterów pojawi się poważny kryzys. Wyrzuty sumienia nie dadzą Kamilowi spokoju, aż w końcu przyzna się do romansu. Wygląda na to, że niewierność ukochanego doprowadzi do ogromnego nieszczęścia.

Jak podaje "Super Express", w 3541. odsłonie serialu, widzowie zobaczą Zuzannę Hoffer na szpitalnym łóżku. Nie wiadomo czy stanie się to na wskutek próby samobójczej czy nieszczęśliwego wypadku, ale pewnym jest, że dojdzie do tragedii. Nieprzytomna bohaterka zostanie podłączona do aparatury medycznej podtrzymującej życie. Wszystko wskazuje na to, że nie uda się jej uratować.

Na początku października Małgorzata Socha podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami z planu, gdzie pozuje posiniaczona, z bandażami na głowie. Wygląda na to, że to właśnie wtedy kręciła ostatnie ujęcia do telenoweli.

 

Finałową scenę, pokazującą ostatnie chwile jednej z głównych bohaterek "Na Wspólnej", będzie można zobaczyć w 3542. odcinku. Jego emisja zaplanowana jest na środę 14 grudnia 2022 roku. Będziecie oglądać?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.