Kanye West wziął sekretny ślub? Wiemy, kim jest wybranka rapera. Jest jednak jeden haczyk

Kanye West według informacji zagranicznych mediów poślubił Biancę Censori, która jest projektantką w marki rapera Yeezy. Jest jednak jeden haczyk.

Kanye West w ostatnim czasie budził wiele kontrowersji. Media na całym świecie pisały o jego pokazie na paryskim tygodniu mody, na którym on i modele mieli na sobie bluzy z wizerunkiem Jana Pawła II i hasłem "White Live Matters" (tłum. białe życie ma znaczenie), z którym kojarzone są rasistowskie środowiska. Sporo mówiło się także o jego życiu uczuciowym. Po rozstaniu z Kim Kardashian spotykał się m.in. z modelką Iriną Shayk. Ich relacja jednak zakończyła się dość szybko. W ostatnim czasie łączony był z aktorką Julią Fox, jednak ten związek też nie przetrwał. Niedawno głośno było o zaginięciu rapera. Nikt nie mógł się z nim skontaktować od dłuższego czasu. Poszukiwał go jego były menedżer biznesowy, któremu West miał być winny ogromne pieniądze. Gwiazdor jednak dość szybko się odnalazł i jak podaje TMZ, jest już po... ślubie. Jego wybranką jest projektantka pracująca przy jego marce Yeezy od 2020 roku.

Śluby polskich piłkarzy Śluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian wyjątkowy prezent. To hologram jej zmarłego taty

Kanye West już po ślubie? Jest jeden szkopuł

Kanye West dwa miesiące temu sfinalizował rozwód z Kim Kardashian. Wygląda na to, że muzyk nie ma zamiaru długo czekać z ułożeniem sobie życia. Amerykański serwis ujawnia, że 45-latek zorganizował prywatną ceremonię, podczas której poślubił Biancę Censori. Dowodem na zaślubiny pary jest także to, że został zauważony z obrączką na palcu. Wygląda jednak na to, że ślub może nie być legalny w świetle prawa. Informator TMZ donosi, że nie złożyli aktu małżeństwa.

 

Nie wiadomo, jak długo trwa związek Westa i Censori. Niedawno zostali sfotografowani po raz pierwszy podczas wspólnego posiłku. Żona (?) rapera brała udział też w kilku imprezach, na których obecny był raper m.in. pojawiła się na pokazie Balenciagi.

Co ciekawe, Kanye West niedawno wydał piosenkę zatytułowaną "Censori Overload", w której zawarł nazwisko nowej ukochanej. W jednym z fragmentów tekstu słyszymy:

A Biblia mówi: "Nie mogę już uprawiać seksu do ślubu" - co może być wskazówką dotyczącą szybkiej ceremonii.

Julia Roberts Julia Roberts wcale nie jest... Roberts? Gwiazda odkryła szokującą prawdę

Jeszcze kilka miesięcy temu Kanye West sabotował związek Kim Kardashian, która spotykała się z Petem Davidsonem. Porwał go i pochował żywcem w swoim teledysku. Relacja byłej żony rapera i komika jednak nie przetrwała.

Więcej o: