Klaudia El Dursi przeżyła chwile grozy. Jej syn miał wypadek na stoku. Jest nagranie

Klaudia El Dursi korzystając z przerwy od zobowiązań zawodowych spędza czas na rodzinnym wypoczynku. Na nartach doszło do wypadku z udziałem jej syna.

Klaudia El Dursi rozpoczęła przygodę z show-biznesem, wybierając się na casting do ósmej edycji "Top Model", gdzie udało jej się zdobyć Złoty Bilet. Choć nie wygrała show i dziś na co dzień nie zajmuje się tylko modelingiem, to zyskała grono wiernych fanów. Ostatnio podzieliła się z nimi nagraniami mrożącymi krew w żyłach. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi nie ma litości dla dzieci. Tak odpowiedziała na pytanie o ich szkolne oceny

Ewel0na Przez lata poprawiały urodę. Ewel0na, Justyna Gradek. Pamiętacie je kiedyś?

Syn Klaudii El Dursi miał wypadek 

Klaudia El Dursi poświęca mnóstwo czasu rodzinie. Kiedy ze względu na pracę wyjeżdża za granicę, towarzyszą jej dzieci i ukochany. Obecnie korzystając z przerwy w nagrywaniu "Hotelu Paradise" przebywają w Polsce i korzystają z możliwości uprawiania zimowych sportów. Nie zawsze bywa to bezpieczne. 

Na InstaStories prezenterki ukazały się nagrania prosto ze stoku, na których mogliśmy zobaczyć mrożące krew w żyłach sceny. Jej starszy syn Dawid uchwycił młodszego brata przewracającego się na resztki śniegu na stoku. Następnie przeturlał się z górki, gubiąc przy tym kije i jedną nartę. Choć całość wyglądała bardzo groźnie, Klaudia El Dursi zapewnia, że jej pociecha jest cała i skończyło się na ubrudzonych ubraniach

A że Dawidek miał GoPro na kasku, to mamy taką pamiątkę. Dobrze, że zaznaczyli, żeby nie wyjeżdżać. Tylko trochę jakby za daleko. Szczęście w nieszczęściu, że to się skończyło tylko ubrudzonymi rzeczami - pisała Klaudia El Dursi.

Syn Klaudii El Dursi miał wypadek na stokuSyn Klaudii El Dursi miał wypadek na stoku Instagram @klaudia_el_dursi

Więcej zdjęć syna Klaudii El Dursi na stoku znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Niewykluczone, że prowadząca "Hotel Paradise" chciała w ten sposób przestrzec innych fanów sportów zimowych. Zwróciła uwagę na tabliczkę informującą o zakazie przejazdu, która jej zdaniem stała zdecydowanie za daleko.

Syn Klaudii El Dursi miał wypadekSyn Klaudii El Dursi miał wypadek Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi pozuje z synem. "Jak rodzeństwo"

Więcej o: