Klaudia El Dursi pozuje z synem. Oboje mają sześciopak na brzuchu! "Młody rozwalił system"

Klaudia El Dursi w mediach społecznościowych opublikowała nagranie w towarzystwie starszego syna. Oboje w tym samym tempie podchodzą do lustra i prezentują wyrzeźbione mięśnie brzucha. Fani nie dowierzali.

Klaudia El Dursi nie boi się odważnych kadrów. Jeszcze niedawno pochwaliła się zdjęciami w samej bieliźnie. Tym razem postawiła na coś innego. Wraz z synem nagrali krótki filmik, na którym oboje prezentują swoje umięśnione sześciopaki. Trzeba przyznać, że podobieństwo miedzy nimi jest powalające. Internauci nie szczędzili komentarzy.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

Klaudia El Dursi pręży mięśnie razem z synem. Cóż za podobieństwo 

Klaudia El Dursi zabłysnęła w programie "Top Model". Teraz znamy ją z roli prowadzącej "Hotelu Paradise". Oprócz tego celebrytka bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami urywkami z życia prywatnego. Na Instagramie jej losy śledzi już ponad 800 tysięcy obserwujących. Tym razem Klaudia El Dursi pochwaliła się nie tylko dorastającym już synem, ale i wyrzeźbionym sześciopakiem na brzuchu. Oboje nagrali filmik, na którym w podobnym tempie podchodzą do lustra, a następnie odsłaniają brzuchy, by zaprezentować wyrzeźbione mięśnie. Uwagę przykuwają nie tylko mięśnie, ale i uderzające podobieństwo matki i syna.

Jaka matka, taki syn - napisała na Instagramie.
 

Opublikowane nagranie szybko doczekało się odzewu ze strony internautów. Fanów poruszyło uderzające podobieństwo Klaudii El Dursi i jej syna. Uwagę internautów przykuły także perfekcyjnie wyrzeźbione mięśnie brzucha. W komentarzach posypały się komplementy.

Jaka siostra? "Taki brat" by się chciało powiedzieć! Jak rodzeństwo i to niemalże w tym samym wieku.
Nie no, młody rozwalił system.
Aż nie do wiary, że masz tak dorosłego syna. Jak te dzieci szybko rosną - czytamy na Instagramie.

Myślicie, że wspólnie trenowali przed nagraniem filmiku?