Pamiętacie Monikę Jarosińską z serialu "Samo życie"? Rzuciła show-biznes i bardzo się zmieniła

Monika Jarosińska była bardzo barwną postacią w polskim show-biznesie. Aktorka grała w takich serialach jak "Samo życie" czy "Plebania". Jakiś czas temu zniknęła z celebryckiego światka i przeniosła się na Maltę.

Monika Jarosińska ukończyła Studium Aktorskie "Lart-Studio" w Krakowie, a później studia na Wydziale Aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Występowała przede wszystkim w polskich serialach. Widzowie zapamiętali ją dzięki takim produkcjom jak  "Samo życie", "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Plebania". Niewiele osób pamięta, że w 2005 wraz z Zenonem Boczarem zgłosiła piosenkę "First Kiss" do krajowych eliminacji 50. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ich utwór zajął drugie miejsce w głosowaniu jury. Mimo że media rozpisywały się na temat Jarosińskiej, wielu wróżyło wielką karierę, aktorka porzuciła zawód. Przeprowadziła się na Maltę.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Joanna BrodzikBrodzik od czasów "Magdy M." przeszła metamorfozę. Tej fryzury nie pamiętacie

Monika Jarosińska otworzyła biznes za granicą

Monika Jarosińska przeprowadziła się na Maltę, ale bywa w Polsce. W nowym miejscu zamieszkania postanowiła założyć biznes. Kiedyś prowadziła już klub fitness, więc to powrót do dobrze znanej jej branży.

Wiele Maltanek ma problemy z otyłością, postanowiłam odświeżyć biznes, który kiedyś prowadziłam w Polsce. Sprowadziłam na wyspę maszyny i zaczęłam swoją misję. Nie tylko odchudzam za pomocą maszyn, ale też służę radą w sprawach odżywiania - wyznała Jarosińska w rozmowie z "Super Expressem".

Monika Jarosińska nie przypomina siebie sprzed lat

Jarosińska bardzo się zmieniła. To skutek licznych zabiegów medycyny estetycznej, od których 48-latka nie stroni. Gwiazda przyznaje jednak, że to nie tylko kwestie estetyczne. Ostatnio miała problemy ze wzrokiem. Po konsultacji u chirurga okulisty postanowiła zgodnie z zaleceniami usunąć nadmiar skóry nad okiem.

 Cieszę się, że będzie mi się lepiej funkcjonowało, bo ostatnimi czasy bardzo mrużyłam oczy. Wiadomo, PESEL robi swoje - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Monika Jarosińska chętnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki nim możemy przekonać się, jak wygląda obecnie i co porabia na co dzień.

 

Monika Jarosińska - Wielki test o Unii EuropejskiejMonika Jarosińska przyjechała na Wielki Test o Unii Europejskiej. Pokazała selfie, ale na żywo trudno było ją rozpoznać

Więcej o: