"M jak miłość". Teresa Lipowska powalała urodą. Jej zdjęcia z młodości podbijają internet

Teresa Lipowska kończy w tym roku 86 lat. Do sieci trafiły jej zdjęcia z przeszłości. Gwiazda "M jak miłość" wyglądała zjawiskowo.

Teresa Lipowska jest gwiazdą serialu TVP "M jak miłość". Słynna aktorka ma 86 lat. W udzielonych wywiadach podkreśla, że wciąż czuje się świetnie i nie ma zamiaru zwalniać tempa. Po sieci  krążą jej archiwalne zdjęcia, na których można zobaczyć, jak wyglądała w wieku trzydziestu lat. Młoda aktorka zachwycała wówczas urodą.

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

"M jak miłość". Teresa Lipowska na zdjęciach z przeszłości 

Teresa Lipowska na zdjęciach z przeszłości ma około 30 lat. Aktorka w młodości również nosiła krótsze włosy w odcieniu ciemnego blondu. Zachwycała urodą - wyglądała bardzo dziewczęco oraz świeżo. Na jednym z kadrów prezentuje się dystyngowanie niczym Greta Garbo. 

 

Przez lata zagrała w siedemdziesięciu filmach, jednak to rolą Barbary Mostowiak zaskarbiła sobie sympatię i uznanie szerszego grona widzów.

 

Teresa Lipowska z branżą filmową jest związana od 70 lat. Na ekranie zadebiutowała w 1950 roku w "Pierwszym starcie". Swoją najsłynniejszą rolę gra jednak do dzisiaj - w serialu "M jak miłość". Co ciekawe, aktorka na początku planowała zostać lekarką, nawet złożyła papiery na dwie uczelnie. Ostatecznie jednak postanowiła związać karierę z aktorstwem. Do szkoły teatralnej dostała się w wieku niespełna 16 lat. W wieku 20 lat zakończyła studia, a jej kariera ruszyła.

Gwiazda nie próbowała ratować się dobrodziejstwami medycyny. Na próżno szukać w jej twarzy wypełniaczy. 

Zobacz też: Gwiazdy żegnają Emiliana Kamińskiego. Teresa Lipowska wprost: Nie przyjmuję tej wiadomości

Więcej o:
Copyright © Agora SA