64-letnia Jamie Lee Curtis chwali się figurą w prześwitującej kreacji. Wow! Ma też rady dla "młodszej siebie"

Ten sezon nagród filmowych może należeć do niej. Wielu krytyków twierdzi, że rola we "Wszystko wszędzie naraz" przyniesie jej pierwszą oscarową nominację i statuetkę w długiej karierze. Jamie Lee Curtis zapozowała do zdjęć dla brytyjskiego "Vouge'a" w odważnej kreacji. W wieku 64 lat zachwyca formą.

Jamie Lee Curtis to prawdziwa hollywoodzka ikona. Aktorka zdobyła popularność, głównie grając w kasowych horrorach. Pojawiła się m.in. w filmach "Halloween", "Prawdziwe kłamstwa", "Nieoczekiwana zmiana miejsc", czy w komediowej "Rybce zwanej Wandą". W tym sezonie nagród dużo mówi się o jej roli we "Wszystko wszędzie naraz". Tygodnik "Variety" przewiduje nawet oscarową nominację. Jamie Lee Curtis zapozowała w odważnej, czarnej kreacji podczas sesji w Getty Villa Museum w Los Angeles.

Zobacz wideo Jane Fonda treningiem namawia rodaków do głosowania

Jamie Lee Curtis ma radę dla młodszej siebie: To leci tak ku***sko szybko. Żyj chwilą

Jamie Lee Curtis na zamieszczonych w sieci zdjęciach wygląda oszałamiająco. 64-letnia aktorka zapozowała w sukni z głębokim dekoltem i wycięciami. Elegancka, czarna kreacja z siateczkowymi wstawkami eksponuje figurę celebrytki, która jest efektem wielu ćwiczeń na siłowni. Całość stylizacji uzupełniły masywne, srebrne bransoletki. Zdjęcia ukazały się w najnowszym wydaniu brytyjskiego "Vogue'a". 

 

Więcej zdjęć Jamie Lee Curtis znajdziesz w galerii na górze strony. 

W rozmowie z "Vogue" Jamie Lee Curtis została także zapytana o to, jaką radę dałaby teraz młodszej wersji siebie. Aktorka miała jednoznaczną odpowiedź. 

Dałabym tę samą radę, jaką daję młodym ludziom, którzy chcą robić to, co ja robię - to leci tak ku***sko szybko. Będziesz w szoku jak szybko. Staraj się żyć chwilą - powiedziała Jamie Lee Curtis w rozmowie z brytyjskim "Vogue".

Przypomnijmy, że Jamie Lee Curtis to córka hollywoodzkich legend. Jej ojcem był Tony Curtis - aktor, który u boku Marilyn Monroe zagrał w słynnej komedii "Pół żartem, pół serio". Z kolei jej matką była Janet Leigh, aktorka, której ogromną popularność przyniosła rola w "Psychozie" Alfreda Hitchcocka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.