Agnieszka Dygant pokazała się bez makijażu. W naturalnej odsłonie bawi się we Włoszech

Agnieszka Dygant korzysta z zimy i odpoczywa obecnie od pracy we włoskich górach. Popisami na stoku pochwaliła się na Instagramie. Uwagę zwrócił brak makijażu. Aktorka postanowiła pokazać się w wersji saute.

Agnieszka Dygant podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami ze stoku. Uwagę zwrócił fakt, że całkowicie zrezygnowała z makijażu

Zobacz wideo Agnieszka Dygant spóźniona na samolot. Po drodze spotkała dwie inne gwiazdy. Nie ukryła zdziwienia

Agnieszka Dygant pokazuje koty i mieszkanie Dygant pokazała salon i sypialnię. Ma pokój idealny dla moli książkowych

Agnieszka Dygant w naturalnej odsłonie

Agnieszka Dygant jest zaliczana do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Uwielbienie widzów zdobyła, grając główną rolę w komediowym serialu "Niania", ale na koncie ma też udział w takich produkcjach, jak: "Prawo Agaty", "Falę zbrodni" i serię świątecznych filmów "Listy do M.". 49-letnia celebrytka ma też sporo fanów na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 450 tysięcy użytkowników. Ostatnio udostępniła filmik z Włoch, gdzie obecnie przebywa i szaleje na stoku. Na twarzy gwiazdy gościły uśmiech, a także duże okulary. Do malowniczych, górskich krajobrazów dołączyła jako tło muzyczne słynny przebój Madonny "Vogue".

 

Agnieszka Dygant zdecydowała się też pokazać zdjęcia w naturalnej odsłonie. Na InstaStories celebrytki pojawiły się nagrania, na których nie ma ani grama makijażu. Najwidoczniej postanowiła wyluzować i ma do siebie sporo dystansu. 

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant Fot. Instagram.com/agnieszka_dygant_official

Więcej zdjęć Agnieszki Dygant znajdziesz w galerii na górze strony. 

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą twarzy jest szczery uśmiech, a o tym Agnieszka Dygant nie zapomina. Świadczy o tym fakt, że zdecydowała się także na aparat ortodontyczny, żeby wyeliminować wszelkie mankamenty. 

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant Fot. Instagram.com/agnieszka_dygant_official

Jak wam się podoba Agnieszka Dygant w takiej odsłonie?

ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Dygant i Karolak polegli na drugim pytaniu. Aktor podsumował: Ale wieś...

POLECAMY: Agnieszka Dygant pokazała rozczulające zdjęcie z babcią. Widać, po kim odziedziczyła urodę

Więcej o: