Agnieszka Dygant pokazała rozczulające zdjęcie z babcią. Widać, po kim odziedziczyła urodę

Agnieszka Dygant spędziła weekend w bardzo miłym towarzystwie. Aktorka, korzystając z wolnej chwili, odwiedziła babcię. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie.

Agnieszka Dygant chętnie pokazuje fanom kulisy pracy oraz życia prywatnego. Na jej instagramowym profilu nie brakuje wakacyjnych kadrów czy zdjęć, na których pozuje w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Tym razem opublikowała fotografię, na której widzimy ją u boku ukochanej babci. 

Jodie Comer, ZendayaDziesięć najpiękniejszych celebrytek świata. Ranking otwiera Jodie Comer

Zobacz wideo Agnieszka Dygant spóźniona na samolot. Po drodze spotkała dwie inne gwiazdy. Nie ukryła zdziwienia

Tak wygląda babcia Agnieszki Dygant. Aktorka jest do niej bardzo podobna

Agnieszka Dygant udokumentowała czas spędzony z babcią i wrzuciła do sieci ich wspólne zdjęcie. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo rodzinna i bliscy są dla niej najważniejsi. Na fotografii widzimy, jak obie panie z promiennym uśmiechem na ustach przytulają się do siebie. 

Babcia moja najukochańsza - czytamy w opisie do zdjęcia. 

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant Instagram/@agnieszka_dygant_official

To nie pierwszy raz, gdy na instagramowym profilu Agnieszki Dygant pojawiło się zdjęcie jej babci. Jakiś czas temu aktorka również opublikowała wspólny kadr.

Nasza Babcia Jasia. Urodziła i wychowała 11 dzieci, a one dały jej 23 wnuki, a te wnuki dały jej 27 prawnucząt. Czyli jest nas 50 sztuk. Mogłam się rąbnąć o dwie, trzy sztuki co przy tej liczbie nie robi aż takiej różnicy. Kochamy cię najbardziej na świecie - napisała Dygant.

W sekcji komentarzy internauci natychmiast zauważyli podobieństwo Agnieszki Dygant do ukochanej babci. 

Macie podobne rysy twarzy!
Widać, że babcia w młodości była piękna jak wnuczka.
Co za podobieństwo - czytamy na Instagramie.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi słowami. Rzeczywiście aktorka jest podobna do babci. W naszej galerii znajdziecie więcej ich wspólnych zdjęć, a także możecie zobaczyć, jak wygląda mama Agnieszki Dygant. 

Krzysztof SkórzyńskiKrzysztof Skórzyński pokazał żonę. Przyszli razem na premierę. Miny dość kwaśne

Więcej o: