Ojciec Dody przeszedł poważną operację. Wokalistka dziękuje szpitalowi

Polski sztangista i medalista mistrzostw Świata i Europy, Paweł Rabczewski, przeszedł poważną operację i przebywa w szpitalu. Ojciec Dody w ubiegłym roku skończył 73 lata. Piosenkarka podziękowała służbom medycznym za opiekę nad tatą.

Doda zawsze podkreślała swoje wielkie przywiązanie do rodziców i stawała w ich obronie przed medialną nagonką. Celebrytka nieraz mówiła także, ile zawdzięcza tacie, który wychowywał ją w duchu sportowej rywalizacji. Teraz wiemy, że Paweł Rabczewski trafił do szpitala i przeszedł poważną operację. W mediach społecznościowych jego córki pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

Zobacz wideo Doda w różowym stroju podczas morsowania

Ojciec Dody przeszedł poważną operację. "Jest silny, wszystko będzie super"

Doda publicznie podziękowała służbom medycznym za opiekę nad jej ojcem.

Podziękowania dla doktora Przemysława Zębalskiego ze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie za sprawnie przeprowadzoną operację u mojego taty oraz pielęgniarkom z Oddziału Chirurgii Ogólnej za opiekę. Dziękuję wam - napisała Doda na InstaStories.

Doda screenDoda screen Fot. Instagram.com/dodaqueen

Już przed świętami w Radiu PRL wokalistka wspominała, że jej tato przeszedł poważną operację i pozdrawiała go z radiowej anteny. 

Pozdrawiam mojego tatę, który przeszedł dzisiaj bardzo ciężki zabieg, ale wszystko jest dobrze. Jest silny, także wszystko będzie super (...) Bardzo kocham swoich rodziców i trzymam za nich zawsze bardzo mocno kciuki - powiedziała Doda 19 grudnia 2022 roku w rozmowie z Radiem PRL.
 

Dodajmy, że Paweł Rabczewski 20 listopada 2022 roku skończył 73 lata. To polski sztangista. Brązowy medalista mistrzostw świata i Europy. Reprezentował także Polskę na Igrzyskach Olimpijskach w Moskwie w 1980 roku. W ubiegłym roku pojawił się też gościnnie w reality show córki "Doda. 12 kroków do miłości". Jego żoną jest Wanda Rabczewska. 

Paweł RabczewskiPaweł Rabczewski Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.