Karolina Szostak na zdjęciu sprzed 22 lat. Fani patrzą na makijaż. "Rodem z przełomu wieków"

Do sieci trafiło zdjęcie Karoliny Szostak sprzed 22 lat. Fani zwrócili uwagę na dość charakterystyczny dla tamtych czasów makijaż.

Karolina Szostak to prezenterka, która od wielu lat pojawia się na antenie Polsatu. Szostak zaczynała swoją karierę już 22 lata temu, kiedy relacjonowała wydarzenia sportowe. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z tamtego okresu. Internauci zwrócili uwagę na makijaż gwiazdy, dość charakterystyczny dla tamtych lat.

Zobacz wideo Karolina Szostak mówi o swojej wadze

Karolina Szostak na zdjęciu sprzed 22 lat. Fani patrzą na... makijaż

Na Instagramie "Tele.Nostalgia" prezentującym archiwalne kadry z telewizji pojawiło się zdjęcie Karoliny Szostak z 2001 roku. Dziennikarka ma lekko podkręcone blond włosy i dość mocny makijaż, na który składają się podkreślone kontury ust.

Karolina Szostak 22 lata temu w Polsacie (rok 2001) - czytamy na Instagramie. 

Pod kadrem zaroiło się od komentarzy internautów. Wielu z nich zwróciło uwagę na makijaż gwiazdy, który świetnie oddaje ducha tamtych lat. Pojawiły się też głosy, że Szostak dziś prezentuje się o niebo lepiej. 

Te usta obrysowane konturówką... Pamiętam, że moja mama też takie robiła.
Te obrysowane usta rodem z przełomu wieków.
Przypomina mi moją ciotkę. Teraz zdecydowanie lepiej wygląda - komentują fani.
 

Karolina Szostak od lat jest prezenterką Polsatu, przez co fani mogli na bieżąco obserwować, jak się zmieniała. W pewnym momencie życia postanowiła wprowadzić zmiany i przeszła na dietę, przed którą z uwagi na małą ilość spożywanych kalorii ostrzegają dietetycy. Zrzuciła około 30 kilogramów i nie przypomina siebie z przeszłości. Więcej o metamorfozie Szostak i innych gwiazd pisaliśmy pod tym adresem.

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Najgorsi tancerze w historii show. Nie tylko Justyna Żyła. Kret już publicznie nie zatańczy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.