Monica Bellucci z córką wyglądają jak klony. Deva Cassel podbija świat mody. Ma na koncie pierwsze sukcesy

Monica Bellucci z córką są podobne aż do złudzenia. Deva Cassel umie wykorzystać kontakty sławnych rodziców i śmiało wkracza w świat modelingu.

Deva Cassel urodziła się w 2004 roku i jest córką pięknej włoskiej aktorki i modelki Moniki Bellucci oraz francuskiego aktora, reżysera i producenta Vincenta Cassela. Dziewczyna ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w branży modelingowej - w tym dwie okładki do prestiżowego magazynu "Vogue". Cassel przyciąga uwagę mediów na całym świecie jeszcze z jednego powodu. Porównując zdjęcia Moniki Bellucci z córką, trudno oprzeć się wrażeniu, że wyglądają niemalże jak klony.

Zobacz wideo "Top Model". Adrianna żegna się z programem. Zaliczyła gafę z Klaudią

Monica Bellucci z córką wyglądają jak klony

Deva zaczęła rozwijać swoją karierę jako modelka już w wieku 15 lat. Nastolatka, wykorzystując zdumiewającą urodę, postanowiła pójść w ślady matki. Jej pierwsza kampania promowała perfumy Dolce&Gabbana - Cassel stała się twarzą zapachu Shine. Młoda modelka może się poszczycić także licznymi pokazami czy sesjami. Córka Moniki Bellucci miała wręcz nieograniczone możliwości i trudno oprzeć się wrażeniu, że wie, jak je wykorzystać. Pracowała już z Pradą, Valentino i trafiła na okładki takich magazynów jak "Harper's Baazar", "Elle" czy wspomniany "Vogue".

 

Monica Bellucci i Vincent Cassel byli parą 18 lat

Monica Bellucci i Vincent Cassel byli jedną z najbardziej gorących par w show-biznesie. Kiedy w 2013 roku ogłosili, że się rozwodzą, trudno było w to uwierzyć. Bellucci i Cassel byli małżeństwem 14 lat, a parą 18. Doczekali się dwóch córek - Devy i Leonie, które wciąż razem wychowują. Młodsza siostra Devy ma 12 lat.

 

Zobacz też: Monica Bellucci z córką na okładce "Vogue'a". Pozują w takich samych sukienkach. "Ekstremalnie obłędna"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.