Córka Moniki Bellucci jak Kleopatra na okładce "Vogue'a". Zjawiskowa! Mama pęka z dumy

Kariera Devy Cassel nabiera tempa. Mimo młodego wieku córka znanej w branży filmowej pary szturmem podbija świat modelingu.

Monica Bellucci, która przez 14 lat była żoną francuskiego aktora i reżysera Vincenta Cassela, doczekała się z nim dwóch córek. Słynni rodzice przez długi czas starali się chronić prywatność dzieci, jednak starsza z rodzeństwa, 18-letnia obecnie Deva Cassel podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery w modelingu. Dziś nastolatka występuje w sesjach dla największych światowych marek i może liczyć na ogromne wsparcie ze strony mamy.

Zobacz wideo Jakie są największe wyzwania w posiadaniu dzieci?

Deva Cassel już drugi raz jest na okładce "Vogue'a"

Osiągnięciem starszej córki Monika Bellucci podzieliła się na Instagramie. Aktorka dodała zdjęcie magazynu z Devą Cassel na okładce. Modelka wzięła udział w sesji dla tureckiego wydania "Vogue'a", prezentując na niej specjalnie wykonaną biżuterię od Cartiera. Podpis pod zdjęciem modelki brzmi "retro ihtisam", co można przetłumaczyć jako "wspaniałość retro".

Na okładkowej fotografii Deva Cassel ma nietypowy makijaż oczu, przywołujący nieco na myśl Kleopatrę. W naturalnej pozie z rozpuszczonymi długimi włosami rzeczywiście wygląda jak posągowa piękność. I bez dwóch zdań coraz bardziej przypomina swoją mamę.

 

O Devie Cassel głośno zrobiło się w 2019 roku, gdy rozpoczęła współpracę z Dolce&Gabbana, promując perfumy marki Dolce Shine. Po tym wydarzeniu posypały się propozycje reklamowe, a modelka współpracowała już m.in. z Pradą czy Valentino. 

Córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela trafiła już na okładki "Elle" i "Harper's Bazaar", a w ubiegłym roku zaliczyła debiut w "Vogue". Wraz ze słynną matką wzięła udział w sesji dla włoskiej edycji magazynu, a podobieństwem i urodą matki i córki zachwycił się wówczas cały świat.

 

Więcej zdjęć Devy Cassel znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.