Maciej Kot witał Nowy Rok na balu przebierańców. Poszedł trochę na łatwiznę, za to jego żona... Szczęka opada!

Słynny skoczek narciarski i jego ukochana stary rok żegnali na przebieranej imprezie. Maciej Kot nieszczególnie się wysilił przy wybieraniu stroju.

Polskie gwiazdy spędzały sylwestra w najróżniejszy sposób. Niektóre, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, zostały w domu, inne, śladem Agnieszki Woźniak-Starak czy Anny Muchy, spędziły go na wyjeździe. Maciej Kot i jego żona Agnieszka Kot w nowy rok weszli za to z przytupem. Chociaż Halloween już dawno za nami, małżonkowie udali się na bal kostiumowy, a internauci są pod ogromnym wrażeniem stroju ukochanej skoczka.

Zobacz wideo Maciej Kot o Piotrze Żyle

Maciej Kot przebrał się za wędkarza. Stroju raczej kupować nie musiał

Chociaż Maciej Kot znany jest przede wszystkim jako odnoszący duże sukcesy skoczek narciarski, sporty zimowe nie są jego jedyną pasją. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że sportowiec jest także zapalonym wędkarzem. Relacjami z wypraw na ryby chętnie dzieli się na Instagramie, a parę razy zdarzyło mu się wyłowić naprawdę imponujące okazy. Zapewne dlatego Kot, nieco z przymrużeniem oka, na imprezę sylwestrową przebrał się za wędkarza.

Agnieszka Kot jednak z całą pewnością swojego stroju nie wyciągnęła po prostu z szafy, a na jego dopracowanie poświęciła sporo czasu. Trenerka personalna stary rok żegnała jako Czarownica z disneyowskiego filmu, w którym w tytułową rolę wcieliła się Angelina Jolie. Agnieszka Kot miała nie tylko spektakularne rogi i wielkie, czarne skrzydła, ale też perfekcyjnie zrobiony, charakterystyczny mocny makijaż. Fani pary byli pod ogromnym wrażeniem.

Sorry, Maciek, ale Aga pozamiatała tym strojem.
Aga, zdecydowanie wymiatasz.
Żona jaka podobna do Angeliny - czytamy w komentarzach.
 

Maciej i Agnieszka Kot na ślubnym kobiercu stanęli w 2019 roku. Wyjście na imprezę sylwestrową dla małżonków było też z pewnością momentem wytchnienia od codziennych obowiązków. Para w maju 2021 roku powitała na świecie pierwsze dziecko, syna o imieniu Filip.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.