Cichopek w mini opuszcza studio "Pytania na śniadanie", a Kurzajewski za nią. Długie kozaki podkreśliły zgrabne nogi

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą już odpocząć i zacząć przygotowania do powitania nowego roku. Prowadzący "Pytania na śniadanie" opuścili razem studio TVP po sylwestrowym wydaniu śniadaniówki.

Ten rok dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z pewnością będzie wyjątkowy. Jesienią ujawnili swój związek i razem, już oficjalnie jako para, spędzają wyjątkowe chwile. Na Instagramie relacjonowali, jak wyglądały ich pierwsze wspólne święta, a teraz pierwszy raz spędzą wspólnie także sylwestra.

Zobacz wideo Tomaszewska o związku Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyruszają na sylwestrową imprezę

Zanim jednak zakochani mogli w domowym zaciszu nacieszyć się swoim towarzystwem, w ostatni dzień 2022 roku czekało na nich również sporo pracy. Cichopek i Kurzajewski prowadzili bowiem wspólnie sylwestrowe wydanie "Pytania na śniadanie". Po południu opuścili razem studio Telewizji Polskiej, obydwoje w ewidentnie bardzo dobrych humorach.

Maciej Kurzajewski miał na sobie ciepłą, skórzaną i podszytą futrem kurtkę, jednak jego wybranka zdecydowanie poczuła już wiosenny klimat. Cichopek maszerowała w rozpiętym płaszczu i krótkiej sukience w kwiatowe wzory, do której dobrała długie kozaki na wysokich obcasach. Para wyszła ze studia śniadaniówki trzymając się za ręce, a gwiazda "M jak miłość" z czułością spoglądała na ukochanego. Następnie Kurzajewski ujął partnerkę pod rękę, doprowadził do samochodu i szarmancko otworzył jej drzwi koło siedzenia pasażera.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski KAPiF

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski KAPiF

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Choć ostatni dzień starego roku Kurzajewski i Cichopek spędzą razem, niestety nie mają co liczyć na sylwestrowe szaleństwa. 1 stycznia ponownie muszą się stawić w pracy i to już o piątej rano. Gwiazda "M jak miłość" w rozmowie z "Faktem" przyznała, że wieczór 31 grudnia planują spędzić w domu.

Ale z pewnością złożymy w tę wyjątkową noc życzenia bliskim i uściskamy mamę Maćka i moich rodziców - mówi Cichopek.

Aktorka telefoniczne połączy się zapewne także z dziećmi, które tegorocznego sylwestra spędzają w towarzystwie taty i jego nowej partnerki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.