Roksana Węgiel ma nową fryzurę. Zrobiła grzywkę! "Jak milion dolarów"

Roksana Węgiel wchodzi w nowy 2023 rok z nową fryzurą. Koleżanki z branży są zachwycone. Fani również. Komplementom nie ma końca.

Roksana Węgiel w myśl dewizy "nowy rok, nowa ja", postanowiła na zmianę wizerunku. Wokalistka zdecydowała się na cięcie, ale było warto. Z długą i prostą grzywką wygląda obłędnie. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Selena Gomez, Blanka LipińskaMakijażowe wpadki. Gomez przesadziła z opalenizną. Zobaczcie ten makijaż Smaszcz

Roksana Węgiel w nowej odsłonie

Roksana Węgiel najpierw występowała w "The Voice Kids", a później w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Młodziutka wokalistka dorastała na oczach całej Polski. Stąd jej zmiany wizerunku są dostrzegane i szeroko komentowane. A 17-latka ostatnio lubi eksperymentować z makijażem i modą. Ostatnio przefarbowała włosy na jasny blond. Teraz z kolei zafundowała sobie grzywkę. 

Węgiel pochwaliła się metamorfozą na Instagramie. Na opublikowanym zdjęciu w oczy rzuca się nie tylko nowa fryzura, ale także strój 17-latki. Wykonawczyni piosenki  "Anyone I Want To Be" wskoczyła w czarną, kusą sukienkę z lateksu. Ozdobą kreacji są wycięcia w talii. Do tego ciemne kozaki za kolano. Oczywiście na szpilce. Uzupełnieniem całości są czarne rękawiczki i makijaż podkreślający oczy. 

 

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel spędziła święta z ukochanym. Uwagę zwraca opis zdjęcia. Miłość kwitnie

Pod fotografią szybko pojawiło się wiele komentarzy. W tym od koleżanek Roksany z branży. 

Petarda. Pięknie dojrzewasz i się rozwijasz! Ogromne gratulacje - napisła Kajra.
Wyglądasz olśniewająco, dosłownie! - komplementowała Sara James.

Nie zabrakło też miłych słów od fanów. 

Ale ślicznie wyglądasz.
Wyglądasz jak milion dolarów - pisali.

Wy też jesteście zachwyceni nowym wizerunkiem Roksany Węgiel?

Więcej o: