Agnieszka Dygant wkrótce tam zamieszka. Pokazała nowy dom

Agnieszka Dygant zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z budowy nowego domu. Oryginalna przestrzeń w środku robi wrażenie. Przy okazji aktorka podzieliła się radą dla wszystkich, którzy myślą o podobnej inwestycji.

Agnieszka Dygant zdobyła popularność dzięki występowi w serialu "Na dobre i na złe". Jednak jej kariera znacznie przyspieszyła, gdy została tytułową "Nianią". Aktorka grała w różnorodnych ekranizacjach filmowych m.in. w "Listach do M" i produkcjach Patryka Vegi. Prywatnie jej życie również związane jest z wielkim kinem. Była żoną Marcina Władyniaka, operatora filmowego i aktora. Później związała się z Patrickiem Yoką, reżyserem i scenarzystą. Para doczekała się wspólnego syna. Chłopiec urodził się w w 2010 roku i otrzymał imię Xawier. Według najnowszych informacji rodzina aktorki wkrótce zamieszka w nowym domu. Wszystko wskazuje na to, że do przeprowadzki jeszcze daleko, ale posiadłość już zapiera dech w piersiach. 

Zobacz wideo Agnieszka Dygant za kierownicą zastanawia się, dlaczego makijaż jest dla niej taki ważny

Agnieszka Dygant pokazała nowy dom 

Agnieszka Dygant i jej partner Patrick Yoka właśnie stawiają własną nieruchomość. Budynek jest jeszcze w stanie surowym, a po zdjęciach wnioskujemy, że pozostało wiele do zrobienia. Aktorka postanowiła skontrolować pracę. Wizytę na budowie zrelacjonowała na Instagramie

Jadę na budowę. Od czasów ukończenia więźby tam nie byłam. (...) Jak się przechodzi proces budowy domu, to zaczyna się mieć pojęcie, na czym to wszystko polega. Te ustalenia, decyzje podejmowane z architektem i mężem-wężem - zażartowała.

Agnieszka Dygant pokazała nowy domAgnieszka Dygant pokazała nowy dom fot. Instagram/agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant żartobliwie nazwała się "budowlańcem", pokazała też fanom kilka ujęć prosto z budowy. Z opublikowanych kadrów możemy zobaczyć wnętrze domu oraz bryłę budynku. Uwagę przykuwa dość wysunięte względem parteru pierwsze piętro, ale także duże i okrągłe okno na środku ściany. W ogrodzie króluje zieleń. Nieruchomość otoczona jest licznymi drzewami.

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant fot. Instagram/agnieszka_dygant_official

Na Instagramowej relacji Agnieszka Dygant zaznaczyła, że kluczem do sukcesu w przypadku budowy domu jest otoczenie się wykwalifikowanymi fachowcami. Osobom, które są w trakcie budowy własnej inwestycji aktorka poradziła, by kurczowo nie trzymały się własnych pomysłów. Czasem są zbyt trudne do zrealizowania, więc warto zaufać i oddać się w ręce ekspertów. Zgadzacie się z jej zdaniem? 

Więcej zdjęć z nowego domu Agnieszki Dygant znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.