Melanie C zamieniła Sylwester Marzeń TVP na inne wydarzenie. Oj, będą wściekli

Melanie C zagra podczas koncertu sylwestrowego. Oczywiście nie będzie to TVP, ale wybór nadal jest dość zaskakujący.

Melanie C zaskoczyła wszystkich oświadczeniem, które niedawno wydała w sprawie współpracy z TVP. Była spicetka napisała w nim, że "zwrócono jej uwagę na pewne problemy, kłócące się z wartościami społeczności, które wspiera" i w związku z tym nie wystąpi podczas Sylwestra Marzeń. Teraz okazuje się, że gwiazda przyjęła inną propozycję i pojawi się na sylwestrowym koncercie, tylko gdzie indziej. Wybrała ciekawe miejsce.

Polecamy: Mel C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP! "Problemy, które kłócą się z wartościami społeczności, które wspieram"

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Melanie C zaśpiewa w BBC! Miał otrzymać propozycję od brytyjskiej stacji na długo przed TVP

Melanie C pierwszą propozycję, którą rozważała, była ta od stacji BBC. Później jednak zmieniła plany, żeby koniec końców wrócić do tego, co na początku planowała. Była członkini Space Girls będzie gościem sylwestrowego programu prowadzonego przez Sama Rydera. Wokalistka będzie wykonywała swoje największe przeboje w towarzystwie muzyków i osobistości ze świata rozrywki. 

Zobacz też: Fani reagują na oświadczenie Mel C. Mówią wprost to, czego nie napisała. "Propagandowa tuba rządu"

 

Melanie C zrezygnowała z Sylwestra Marzeń w TVP. Powód? Stacja nie wspiera mniejszości LGBTQ+

Piosenkarka od lat podkreśla, że jest wielką sojuszniczką mniejszości seksualnych, dlatego nie mogła się zgodzić na występ w telewizji, która ich nie szanuje. Mimo że nie powiedziała tego wprost, to tak można odczytać jej słowa dotyczące: "problemów, kłócących się z wartościami społeczności, które wspiera".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.