Świąteczna tradycja Anny Lewandowskiej. Powtarza ją od sześciu lat. Urocze

Anna Lewandowska stale dodaje kadry ze świąt. Tym razem podzieliła się z fanami bożonarodzeniową tradycją. Wyszło bardzo uroczo.

Anna Lewandowska uwielbia udostępniać w mediach społecznościowych zdjęcia z życia codziennego. Tym razem pochwaliła się fotografiami, które robiła sobie z córkami na przestrzeni lat. Okazuje się, że konkretny kadr jest ich świątecznym zwyczajem, który długo praktykują. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę słodko, a Lewandowscy mają dzięki temu piękną pamiątkę na lata. 

Polecamy: Anna i Robert Lewandowscy spędzają rodzinne święta. Suto zastawiony stół i najbliżsi. Spójrzcie na te detale

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Lewandowscy gotowi na WigilięLewandowscy w świątecznym wydaniu na tle choinki. Anna WOW

Anna Lewandowska odwrócona tyłem pozuje z córkami. To ich piękna, świąteczna tradycja

Anna Lewandowska podzieliła się z obserwatorami swoją świąteczną tradycją. Trenerka każdego roku w święta Bożego Narodzenia robi sobie z córkami zdjęcia odwrócona tyłem, jak trzyma je na rękach. Na pierwszej fotografii było widać tylko Klarę, która jest najstarsza i przyszła na świat w 2017 roku. Na kolejnej z serii fotografii była już z młodszą siostrą - Laurą, która urodziła się w 2020 roku. Trudno od tej karuzeli uroczych kadrów oderwać wzrok.

Zobacz też: Anna Lewandowska pozuje w różowym bikini. Tanie nie było. Do tego okulary Diora

 

Fani także byli urzeczeni świąteczną tradycją Anny Lewandowskiej i w komentarzach pojawiło się wiele czułych słów. Pisali między innymi:

Piękna tradycja - podsumowała Katarzyna Zielińska.

Inni dodali:

Lata lecą, a fala na włosach nadal taka sama.
Tak też myślałam, że w tym roku Klarcia już na ramieniu tak silnej mamy nie da rady. Cudna tradycja - podkreśliła internautka.

Dołączamy się do zachwytów nad rodzinnymi kadrami.

Więcej o: