Patrycja Tuchlińska przeżywa trudne chwile. Czy położyć talerze od Versace na świąteczny stół? "Dylematy"

Patrycja Tuchlińska miała problem przy dekorowaniu świątecznego stołu. Wszystko przez efektowne talerze. Nie mogła się zdecydować na konkretny, luksusowy komplet.

Okazuje się, że nawet żona milionera - Patrycja Tuchlińska miewa trudności z przygotowaniami związanymi ze świąteczną kolacją. W ostatnim dekorowaniu stołu wcale nie pomagał jej zastęp asystentów, ponieważ żona Józefa Wojciechowskiego sama musiała zmierzyć się ze świątecznymi trudnościami. Stanęła przed dylematem wyboru zastawy stołowej. Komplet Versace w czarno-złotej kolorystyce, czy mniej ekscentryczny biało-czerwony? Decyzja wcale nie była prosta.

Polecamy: Syn Tuchlińskiej i Wojciechowskiego ma już mini-ferrari. Luksus bije po oczach

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Tak mieszka Patrycja TuchlińskaTak mieszkają Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder. To prawdziwy pałac

Patrycja Tuchlińska stanęła przed trudnym wyborem. Chodziło o zastawę stołową. Na szczęście wygrał minimalizm

Patrycja Tuchlińska jest piękną żoną starszego o 50 lat Józefa Wojciechowskiego. Kobieta chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kulisami luksusowego życia. Czasami lata prywatnym helikopterem, wozi synka miniaturowym porshe, a na święta zajmuje się dekorowaniem stołu. Tym razem zmierzyła się z niemałym problemem. Chodziło o "stołowy dylemat", który na szczęście szybko udało jej się rozwiązać.

Zobacz też: Luksusowa Wigilia u Patrycji Tuchlińskiej. Przepych jak u Kardashianek. Elegancko zastawiony stół robi wrażenie

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska Instagram / Patrycja Tuchlińska screen

Żona miliardera później wstawiła na InstaStory zdjęcie, które wskazywało na to, że nie wybrała złoto-czarnej zastawy od Versace, wartej ponad tysiąc złotych, ale zdecydowała się na bardziej klasyczny biało-czerwony zestaw. Trzeba przyznać, że wybór był słuszny, ponieważ talerze na wigilijnym stole prezentowały się bardzo elegancko i stylowo. Uwagę zwracała także choinkowa dekoracja pełna przepychu i bogactwa. 

Więcej zdjęć z wigilii Patrycji Tuchlińskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: