Julia Wieniawa ma 24 lata, trzy mieszkania i własną firmę. Tabloid dotarł do jej zarobków. Zaskakują!

Julia Wieniawa skończyła 23 grudnia 2022 roku 24 lata i ma na koncie sporo zawodowych sukcesów. Przyjrzeliśmy się jej osiągnięciom i zarobkom. Imponujące!

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd młodego pokolenia, które osiągnęły stabilną i niezłą pozycję w polskim show-biznesie. Mimo że piosenkarka i aktorka ma dopiero 24 lata, to już może się poszczycić tym, że ma trzy mieszkania, wiele sukcesów filmowych i koncertowych i prowadzi własną firmę odzieżową. "Super Express" dotarł do jej sporych zarobków. Może sobie pozwolić na iście gwiazdorskie gaże. Te kwoty niejedną osobę w jej wieku mogą przyprawić o zawrót głowy.

Polecamy: Tymoteusz Puchacz próbował sił w rapie. Jego mama była załamana: Boże, jak ja ludziom w oczy spojrzę?

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale"

Teściowe gwiazd Znani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Po przeczytaniu, jakie stawki ma Julia Wieniawa za projekty zawodowe, spadniecie z krzeseł. Serio, aż tak

Julia Wieniawa została okrzyknięta przez magazyn "Forbes Women" jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego świata show-biznesu. Znalazła się na 13. miejscu listy 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych roku 2022. Jej wartość na podstawie zebranej dokumentacji opiewa na sumę 107 507 411 złotych. Sporo? To nie wszystko. 

Zobacz też: Spadochron? Nie, to suknia ślubna Joanny Liszowskiej. U Lubert było jeszcze gorzej. Oto najbrzydsze suknie ślubne gwiazd

"Super Express" jakiś czas temu ustalił, że wokalistka za pojawienie się na ściance ma zgarniać nawet 50 tysięcy złotych, a za opublikowanie na Instagramie postu sponsorowanego potrafi zarobić od 10 do 40 tysięcy złotych. Oprócz tego zdaniem tabloidu w 2020 roku gwiazda zarobiła aż 1,5 miliona złotych, więc jej stawki z 2021 roku są prawdopodobnie jeszcze wyższe niż te sprzed lat. 

 

Spodziewaliście się, że Julia Wieniawa aż tyle zarabia? 

Więcej o: