Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki za prześwitującą kreację. "To majty czy sukienka?"

Małgorzata Rozenek na jednej z gali zaprezentowała się w gustownej kreacji. Niestety, nie każdemu spodobał się jej modowy "look". Padły ostre jak brzytwa słowa krytyki.

Małgorzata Rozenek od początku kariery w show-biznesie mierzyła się z hejtem. Kiedy sytuacja się unormowała, prezenterka zaczęła otrzymywać nieprzychylne komentarze związane z tym, jak wypada w roli prezenterki "Dzień dobry TVN". Teraz krytyka ponownie się powtórzyła, ale nie za sprawą jej wystąpienia publicznego, a stylizacji, jaką miała na biznesowym wydarzeniu. Małgorzata Rozenek pojawiła się w czarnej sukience z prześwitującym dołem. Nie spodobało się to internaucie, który skomentował "look" bardzo dosadnie.

Polecamy: Rozenek jak modelka z lat 90. Klasa! Ostaszewska zaszalała z dekoltem. Gardias nie poznacie

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Małgorzata Rozenek w czarnej sukience olśniła, ale nie internautę. Zadrwił sobie z jej sukienki

Małgorzata Rozenek potrafi olśnić świetnie dobraną kreacją. Czasami zdarzają jej się wpadki modowe, ale podczas Gali Osobowości i Marek 2022 roku nie było mowy o błędzie. Prezenterka i osobowość telewizyjna w czarnej, mocno dopasowanej sukience prezentowała się przepięknie. Klasy, ale i nuty zmysłowości dodawał półprzeźroczysty dół, który nawiązywał do trendów z najwyższej, modowej półki. Internauta jednak nie podzielił naszej opinii i czarną sukienkę skomentował retorycznym pytaniem w uszczypliwym stylu.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek nie wszystkich przekonuje w "DDTVN". Może stracić widzów. Co o tym myśli?

To sukienka czy majty jej widać?
 

Perfekcyjna nie zdecydowała się skomentować tych niewybrednych słów wymierzonych w jej kreację. My nadal nie możemy wyjść z podziwu na jej wysportowaną sylwetkę i minimalistyczną sukienką.

Więcej o: