Małgorzata Rozenek nie wszystkich przekonuje w "DDTVN". Może stracić widzów. Co o tym myśli?

Małgorzacie Rozenek niestraszne zmiany i rosnąca konkurencja. "Perfekcyjna" nie obawia się nowej śniadaniówki Polsatu.

Małgorzata Rozenek marzyła o pracy w śniadaniówce. W końcu się udało. W sierpniu 2022 roku dołączyła do obsady "Dzień dobry TVN"i prowadzi program u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. "Perfekcyjna" radzi sobie na ekranie, ale cały czas doszkala się i korzysta z pomocy profesjonalistów, między innymi logopedy, który pomaga jej z dykcją. Niektórzy widzowie nie są jednak przekonani do "Perfekcyjnej" i odgrażają się, że kiedy ta występuje w śniadaniówce TVN-u, wybierają ofertę TVP i ich "Pytania na śniadanie". Teraz konkurencja rośnie, bo do gry dołącza Polsat. 

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Małgorzata Rozenek nie boi się śniadaniówki Polsatu

Małgorzata Rozenek nie raz udowodniła, że ma wysokie poczucie własnej wartości i jest pewna siebie. Te cechy uwidoczniły się i tym razem, kiedy w rozmowie z portalem Jastrząbpost, została zapytana o to, co sądzi o śniadaniówce Polsatu, która ma niebawem pojawić się w ramówce stacji. 

Jeżeli myślę o sobie, to ja jestem osobą, która dobrze działa pod presją, lubię działać pod presją, stawiać sobie wyżej poprzeczki więc tak, taka dobra konkurencja jest zawsze dobrym pomysłem. Wiesz jak to jest – the game is on - powiedziała "Perfekcyjna".

Przypomnijmy, że na ten moment ustalono, że prowadzącymi poranny program Polsatu mają być trzy pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, małżeństwo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, a także Ilona i Milena Krawczyńskie, znane jako siostry ADiHD. Mówi się także o tym, że gospodynią programu ma być Marcelina Zawadzka, ale nie wiadomo, kto miałby jej partnerować. 

Więcej o: