Rozenek jak modelka z lat 90. Klasa! Ostaszewska zaszalała z dekoltem. Gardias nie poznacie

Gala Marek i Osobowości roku przyciągnęła na czerwony dywan tłum gwiazd i celebrytek. Świetną stylizacją zaskoczyła m.in. Małgorzata Rozenek, która w czarnej sukience wyglądała jak topmodelka.

Plejada gwiazd wzięła udział w Gali Marek i Osobowości Roku 2022. Nie zabrakło na czerwonym dywanie Małgorzaty Rozenek, Pauliny Sykut-Jeżyny, czy Karoliny Pisarek. Panie mocno wystroiły się na ściankę. Kto zaprezentował się na niej najbardziej stylowo? 

Polecamy: Marokańskie WAGs to prawdziwe piękności. Modelka z sesją w "Vogue", aktorka i gwiazda YouTuba

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Karolina PisarekKarolina Pisarek wspomina początki kariery. "Wszyscy mówili, że nic nie osiągnę"

Małgorzata Rozenek cofnęła się modowym wehikułem czasu. Wyszło obłędnie. Szkoda, że Natalia Janoszek nie poleciała z nią

Małgorzata Rozenek na Gali Marek i Osobowości Roku 2022 pojawiła się w świetnie skrojonej, czarnej sukience. Wyglądała jak modelka na wybiegu. Wspaniała sukienka bez ramion idealnie pokazała jej umięśnione, zadbane ciało. Nie da się także nie zwrócić uwagi na dół sukienki - tiulowy, idealnie korespondujący z górą. Dodał całości niezwykłej lekkości i uroku. Brawo za udaną stylizację. Efekt podbił delikatny, wręcz niewidoczny makijaż. Małgorzata Rozenek wyglądała, jakby cofnęła się do czasów liceum. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF.pl / KAPIF.pl

Natalia Janoszek

Mniej do gustu przypadła nam stylizacja Natalii Janoszek. Nieco "zjadł ją" trudny fason płaszcza, przypominającego stylizację z filmu "Drakula". Do tego cekinowy top. Wszystkiego jest tutaj trochę za dużo.

Natalia JanoszekNatalia Janoszek KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej stylizacji gwiazd z Gali Marek i Osobowości Roku 2022 znajdziesz w naszej galerii. Zobacz Maję Ostaszewską w odważnej, czerwonej kreacji i Dorotę Gardias z dłuższymi włosami. Nie do poznania!

Więcej o: