Marokańskie WAGs to prawdziwe piękności. Modelka z sesją w "Vogue", aktorka i gwiazda YouTuba

Maroko jest o krok od wielkiego finału mundialu w Katarze. Piłkarzy wspierają ukochane żony i partnerki, którym z zainteresowaniem się przyjrzeliśmy.

Reprezentacja Maroka jest absolutną sensacją mundialu w Katarze. Już samo wyjście tej drużyny z bardzo silnej grupy było jej ogromnym sukcesem. Wydawało się jednak, że na tym przygoda afrykańskiego kraju musi się zakończyć. Tak się nie stało i Maroko jest już o krok od wielkiego finału. Na ich drodze stoi jednak potężna Francja. Cóż, kopciuszek teoretycznie jest skazany na porażkę, ma jednak za sobą fanatycznych kibiców na stadionie i czuje wsparcie 37 milionów rodaków w kraju. Na największą pomoc piłkarze mogą liczyć ze strony ukochanych żon i partnerek. Postanowiliśmy się im przyjrzeć. 

Achraf Hakimi

Zacznijmy od zawodnika PSG i największej gwiazdy Maroka. Jego żoną jest hiszpańska aktorka Hiba Abouk, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd arabskiego pochodzenia. Urodzona w Hiszpanii 36-latka jest o 12 lat starsza od Hakimiego. Swego czasu powiedziała, że jest dumna z tego, jak wraz z mężem "promuje kulturę arabską na świecie". Niedawno wystąpiła u jego boku na okładce "Vogue of Arabia".

 

Yassine Bounou

Spójrzmy teraz na bramkarza reprezentacji Maroka, który wyrasta na gwiazdę turnieju. Jego żoną jest niejaka Imane. Piłkarz niechętnie mówi o życiu prywatnym, ale wiadomo, że tworzy związek z Imane od 2016 roku. 30-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie dzieli się zdjęciami i treściami związanymi z modą. Para wspólnie wychowuje dwuletniego syna Issaca.

 

Hakim Ziyech

Czas na kolejnego piłkarza Maroka, który na co dzień gra w Europie. Hakim Ziyech reprezentuje barwy Chelsea London, a jego przepiękną partnerką jest Aja Narie. To influencerka, która prowadzi popularny kanał na serwisie YouTube. Dzieli się na nim wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji urody i zdrowego stylu życia.

 

Romain Saiss

Gra w mniej prestiżowej lidze tureckiej, ale na tym turnieju nie ustępuje wymienionym kolegom. Jego żoną jest piosenkarka Salma Rachid. Para pobrała się w 2016 roku, ale nie mówili wtedy o tym publicznie. Cała uroczystość była przygotowywana w wielkiej tajemnicy przed mediami. Zakochani mają syna Yanisa Alaoui, który urodził się w 2019 roku.

 

Sofiane Boufal

Na koniec mamy dla was piłkarza, który zaskarbił sobie sympatię kibiców na całym świecie po tym, jak pochwalił się po wygranej z Portugalią... mamą. Jak sam przekonuje, jest ona jego najlepszą przyjaciółką i to jej jest najbardziej wdzięczny za okazywane wsparcie. Po ostatnim gwizdku wspomnianego meczu zaprosił ją na murawę, by z nią zatańczyć na oczach tysięcy kibiców i milionów widzów przed telewizorami.

Maroko przed spotkaniem z Francją jest skazywane na porażkę, ale do tej pory słyszało to przed każdym meczem i zawsze wychodziło z tarczą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.