Książę Harry stracił dziewictwo z 19 lat starszą Elizabeth Hurley? Jest jej komentarz

Książę Harry gdy był młodzieńcem, uchodził za skandalistę. Spotykał się z samymi pięknościami, a jego serce skradła Meghan Markle. W swojej autobiografii opisał pierwsze zbliżenie, a po jego słowach zaczęto sądzić, że dziewictwo stracił z Elizabeth Hurley. Brytyjska aktorka odniosła się do tych doniesień.

Jakiś czas temu media obiegła informacja na temat autobiografii księcia Harry'ego. Arystokrata w książce ma zdradzić szokujące fakty odnośnie monarchii. Na tym jednak nie poprzestał. W sieci już pojawiły się pierwsze fragmenty, a jeden z nich dotyczy pierwszego razu syna króla Karola III. Szczerze przyznał, że dziewictwo stracił ze starszą od siebie partnerką. Natychmiast pojawiły się podejrzenia, że jego pierwszą kochanką była brytyjska gwiazda kina. Elizabeth Hurley w końcu zdecydowała się przerwać milczenie w tym temacie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wszyscy znają króla Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Belgii czy Danii? Monarchie w Europie

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry opisał, jak stracił dziewictwo. Elizabeth Hurley w końcu przerwała milczenie 

Niebawem światło dzienne ujrzy długo zapowiadana autobiografia księcia Harry'ego pt. "Spare". Arystokrata wrócił wspomnieniami do czasów, gdy po raz pierwszy stracił dziewictwo. Mąż Meghan Markle w publikacji nie zdecydował się na to, by ujawnić personalia kochanki. Zdradził jedynie, że kobieta była od niego starsza, a swój pierwszy raz przeżył w rezydencji położonej na wsi.

Plotki na temat zażyłej relacji łączącej księcia z Elizabeth Hurley pojawiły się lata temu. Była partnerka Hugh Granta jest o 19 lat starsza od księcia. Jakby tego było mało, aktorka lata temu była właścicielką wiejskiej posiadłości. 

Gwiazda do tej pory unikała odpowiedzi na ciekawskie pytania na temat jej relacji z księciem. Podczas wywiadu dla "Saturday Times Magazine" prowadzący bez ogródek spytał ją, czy była uwikłana w romans z wnukiem królowej Elżbiety. Hurley zaprzeczyła, jednak nie ukrywała rozbawienia całą sytuacją. 

Jestem niewinna. Ha! Nie, to nie byłam ja. Absolutnie nie - wyznała aktorka.
 

Przekonały was jej tłumaczenia? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA