Żona bramkarza Francji zachwyca urodą. Marine Lloris jest też świetnie wykształcona. W dodatku odnosi sukcesy w biznesie

Marine Lloris to popularna i podziwiana WAG znad Sekwany. Żona bramkarza Francji nie tylko zachwyca urodą. Ukończyła dwa kierunki studiów i odnosi spore sukcesy w biznesie odzieżowym.

Francja walczy o utrzymanie tytułu mistrza świata w piłce nożnej. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej żonie bramkarza Francuzów, Hugo Llorisa. Jest nie tylko piękna, ale też wszechstronnie wykształcona.

Marine Lloris skończyła dwa kierunki studiów. Sukcesy odnosi także w biznesie

Marine Lloris ma 36 lat, a urodziła się w mieście Cagnes-sur-mer, położonym na Lazurowym Wybrzeżu. Żona Hugo Llorisa jest wykształconą kobietą. Ukończyła dwa kierunki studiów - psychologię i HR. 

Co ciekawe, Hugo i Marine zaczęli się spotykać ponad 20 lat temu. Po dekadzie stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub odbył się w Nicei w 2012 roku. Wydarzenie odbyło się z zachowaniem pełnej dyskrecji, bez udziału mediów i celebrytów. Para doczekała się jak dotąd dwóch córek: 12-letniej Anny Rose, ośmioletniej Giuliany oraz trzyletniego syna Leandro. 

 

Więcej zdjęć Marine Lloris znajdziesz w galerii na górze strony. 

W 2021 roku, przy okazji dziewiątej rocznicy ślubu, Marine opublikowała na Instagramie pamiątkowe zdjęcie, które podpisała zaledwie dwoma słowami.

Ty i ja - napisała.
 

Marine odnosi sukcesy w biznesie. Francuska WAG prowadzi luksusową markę z odzieżą dziecięcą Manege en Sucre. 

Marine LlorisMarine Lloris Fot. Instagram.com/llorismarine_off

Marine Lloris jest fanką klubu OGC Nice, w którym gra Gautier, młodszy brat bramkarza Francji. Rodzina mieszka obecnie w Londynie, ponieważ Hugo Lloris jest bramkarzem drużyny Tottenhamu. 

Przypomnijmy, że Francja zdobyła tytuł mistrzów świata podczas mundialu w Rosji, w 2018 roku. Wówczas na wydarzeniu również była obecna Marine Lloris. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.