Polskie WAGs bez makijażu. Boruc zachwyca, Marinę aż trudno rozpoznać

Polskie WAGs uchodzą za jedne z najpiękniejszych na świecie. Partnerki piłkarzy często pojawiają się na trybunach i zachwycają swoim urokiem. Sporą rolę odgrywa tu jednak makijaż. Zdarza się, że celebrytki pokazują się fanom w wersji sauté. Te zdjęcia mogą zaskoczyć.

Polskie WAGs od dawna uchodzą za naprawdę urodziwe kobiety. Na co dzień zachwycają urodą, podkreślając ją także dość wyrazistymi makijażami. Bywają jednak takie momenty, że partnerki piłkarzy postanawiają się pokazać w wersji no make-up. Nie od dziś wiadomo, że makijaż potrafi zupełnie odmienić wygląd. Te zdjęcia zaskoczyły fanów. 

Zobacz wideo Liam śpiewa piosenkę Mariny

Polskie WAGs rzadko pokazują się bez makijażu. Marina mówiła o kompleksach i kanonach piękna na Instagramie

Sara Boruc pokazała się na Instagramie bez grama makijażu i naprawdę zachwyciła wyglądem. Jej cera wygląda na idealnie gładką i nawilżoną. Żona Artura Boruca nie musi bać się ujęć wścibskich paparazzi. Bez makijażu też wygląda przepięknie.

Sara BorucSara Boruc Fot. Instagram.com/mannei_is_her_name

Żonę Wojciecha Szczęsnego najczęściej widzimy w bardzo wyrazistym i gwiazdorskim makijażu. Marina Łuczenko-Szczęsna lubi podkreślać usta czerwoną szminką i mocno malować oczy. W 2021 roku zaprezentowała się jednak fanom na Instagramie w wersji sauté. Marina zauważyła wówczas, że sama korzysta z filtrów i upiększaczy ze względu na kanony piękna, które panują także w mediach społecznościowych. 

Najgorsze, że człowiek, widząc takie twarze, sam popada w kompleksy. Ja często korzystam z filtrów, bo po obejrzeniu innych storek mam jakieś dziwne oczekiwania względem siebie - przyznała na Instagramie.

MarinaMarina Fot. Instagram/ marina_official ; kapif

Mocny makijaż to także znak rozpoznawczy partnerki Grzegorza Krychowiaka. Celia Jaunat mocno podkreśla zwłaszcza oczy. Trzeba przyznać, że bez makijażu wygląda niezwykle uroczo, dziewczęco i promiennie. 

Na uwagę zasługują też zdjęcia Anny Lewandowskiej bez makijażu. Trenerka często stawia na naturalność.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/@annalewandowskahpba

Więcej polskich WAGs w wersji bez makijażu znajdziecie w naszej galerii zdjęć na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.