Katarzyna Cichopek bez makijażu. Pokazała prawdziwą siebie. "Mam dzień wolny"

Katarzyna Cichopek chętnie pokazuje w mediach społecznościowych prawdziwą siebie. Tym razem zaprezentowała się fanom w wersji bez makijażu. Wygląda przepięknie.

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych Polek. Aktorka od ponad 20 lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w "M jak miłość", współprowadzi wydanie "Pytania na śniadanie" wraz z ukochanym Maciejem Kurzajewskim i ma własną markę z perfumami oraz biżuterią. Oprócz tego po rozwodzie z Marcinem Hakielem dzieli obowiązki rodzicielskie nad Helenką i Adamem. W wolnych chwilach celebrytka udziela się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Katarzyna Cichopek bez makijażu

Katarzyna Cichopek stara się na Instagramie pokazywać prawdziwą siebie. Nie brakuje zdjęć z rodzinnych wypadów, pracy, a także inspirujących stylizacji. Na profilu śledzi ją ponad 500 tys. fanów, którzy każdego dnia są ciekawi, co słychać u aktorki. Ostatnio postanowiła im się pokazać w całkowicie naturalnej wersji i zapozowała bez makijażu w luźnym dresie. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wygląda równie pięknie, jak w telewizji. 

Mam dzisiaj dzień wolny - oznajmiła fanom Katarzyna Cichopek.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Instagram @katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek planują ślub

Według doniesień mediów Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaczęli snuć plany o wspólnej przyszłości. W ostatnim czasie fani zauważyli, że na dłoni aktorki zawitał pierścionek, z którym się nie rozstaje. Podsycił on plotki o zaręczynach, a nawet planowanym ślubie. Według doniesień Plejady, prezenterka planuje unieważnienie poprzedniego małżeństwa. Chciałaby się związać z nowym ukochanym jako całkowicie wolna osoba. Z kolei bliska osoba z ich otoczenia mówi, że wezmą ślub cywilny i planują razem zamieszkać. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.