Nowe doniesienia o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. "Ta informacja to ściema"

Pojawiają się kolejne doniesienia na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ponoć para chciałaby unieważnić poprzednie śluby kościelne. Głos zabrała osoba z ich otoczenia.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu ujawnili, że są parą. Prezenter podobno już oświadczył się ukochanej - na jej palcu pojawił się pierścionek, którego wcześniej nie nosiła, a do zaręczyn miało dojść w Nowym Jorku. Według doniesień "Rewii" zanim wezmą ślub, chcą unieważnić w kościele poprzednie małżeństwa. Serwis Plejada dotarł jednak do innych informacji.

Doda, Sara May, Justyna Steczkowska, Julia WieniawaNie tylko Smaszcz i Janachowska. Oni też się kłócili. I to jak!

Zobacz wideo Tomaszewska o związku Cichopek i Kurzajewskiego. Współczuje im

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub kościelny?

Maciej Kurzajewski sfinalizował rozwód z Pauliną Smaszcz w 2020 roku. Katarzyna Cichopek także zakończyła małżeństwo z Marcinem Hakielem. Oboje jednak brali śluby kościelne, których unieważnienie już nie jest takie proste. Jak dowiadujemy się z tygodnika, bardzo zależy na tym Katarzynie Cichopek.

Kasia chce to zrobić, by związać się z Maciejem jako całkowicie wolna osoba. Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne.

Przyjaciółka aktorki zdradza, że bez wahania przyjęła ona oświadczyny Kurzajewskiego, jednak teraz przed parą długi proces stwierdzenia nieważności poprzednich małżeństw.

Serwis Plejada skontaktował się z osobą z otoczenia Katarzyny Cichopek, która dementuje te informacje. Para myśli jedynie o ślubie cywilnym.

Ta informacja to ściema. Nikt z nich nie stara się o unieważnienie ślubu kościelnego. Na razie opada kurz po rozwodzie — Kasia i Maciej szukają nowego domu. Kiedy wszystko się unormuje, pomyślą o ślubie. W grę wchodzi jednak wyłącznie ślub cywilny.

Marcin HakielMarcin Hakiel unika wywiadów. Teraz jednak pojawił się w "Dzień dobry TVN"

Zanim Cichopek i Kurzajewski się pobiorą, chcą razem zamieszkać. Obecnie szukają dużego domu, aby znalazło się w nim miejsce dla dzieci gwiazdy "M jak miłość" i mamy prezentera.

Zobacz też: Maciej Kurzajewski odniósł się do zaręczyn z Cichopek. Reakcja daje do myślenia

Więcej o: