Anna Dereszowska o relacji z młodszym partnerem. Nie jest łatwo

Anna Dereszowska cieszy się, że to ona jest starsza od partnera. Szybko dostrzegła, co powinni robić, aby mniej się kłócili.

Anna Dereszowska od 2014 roku jest związana z fotografem Danielem Duniakiem. Wspólnie wychowują Maksymiliana i Aleksandra, a także córkę z poprzedniego związku z Piotrem Grabowcem - Lenę. Parę dzielą cztery lata. Aktorka opowiedziała, jak się czuje z taką różnicą wieku. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska cieszy się, że jej partner jest młodszy

W jednym z ostatnich odcinków programu "Taka jak Ty" w TVP Kobieta Anna Dereszowska miała okazję opowiedzieć o swoim związku. Nie mogła się nachwalić Danielem Duniakiem, który od samego początku pokazywał, jak bardzo zależy mu na ich relacji, a oprócz tego dla zabezpieczenia poszedł do zwykłej pracy.

Partner, który rozwija się w takim tempie, który zmienił swoje życie o 180 stopni w przeciągu paru lat - jak na niego patrzę, to myślę sobie: "Dereszowska, goń, goń, goń!" - zachwycała się Anna Dereszowska.

Oczywiście, jak w każdej relacji bywają gorsze momenty, ale wtedy to właśnie aktorka mimo ciężkiego charakteru odpuszcza i kończy konflikt. 

Oboje jesteśmy koziorożcami, co jest ekstremalnie trudne, żeby żyć z drugim koziorożcem pod jednym dachem, naprawdę. Jesteśmy bardzo ambitni, na szczęście ja jestem o te cztery lata starsza, mówię na szczęście, bo ja już, choć Daniel też zaczyna już dostrzegać, jak ważne jest odpuszczanie, że nie zawsze trzeba mieć ostatnie słowo w jakiejś sprzeczce - mówiła Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska zdradza, jak podkręca temperaturę w związku

Jakiś czas temu Anna Dereszowska opublikowała post z wyjazdu, przy okazji którego podzieliła się z fanami przepisem na udany związek. Wraz z Danielem Duniakiem starają się cały czas pielęgnować relację i potrafią wygospodarować czas tylko dla siebie. Wtedy chodzą na randki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.