Anna Dereszowska zdradziła, jak podtrzymuje temperaturę w związku. Internauci żywo reagują

Anna Dereszowska mogłaby udzielać porad partnerskich. Aktorka zawsze podkreślała, że o związek trzeba dbać. I nie pozostaje gołosłowna. Pokazała fanom, co robi, by utrzymać właściwą temperaturę uczuć.

Anna Dereszowska dobiła do właściwego portu. Przed laty była związana z aktorem, Piotrem Grabowskim, którego poznała na planie serialu "Tajemnica twierdzy szyfrów". Para doczekała się córki Leny, ale ostatecznie okazało się, że relacja dwojga artystów nie przetrwała próby czasu. Po rozstaniu serialowa gwiazda związała się z Danielem Duniakiem. Młodszy od niej o trzy lata fotograf okazał się tym jedynym. Zakochani mają dwoje wspólnych dzieci, Maksymiliana i Aleksandrę. Nie wzięli ślubu, ale ich związek sprawia wrażenie stabilnego. Aktorka podzieliła się z instagramowymi obserwatorami przepisem na sukces. Prostym, ale skutecznym. I jak się wydaje, niestety nie dla wszystkich oczywistym.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska o randkach w stałym związku

Aktorka opowiedziała fanom o jesiennej eskapadzie z ukochanym. Para podbijała Islandię tylko we dwoje:

Staramy się randkować, zatrzymywać i skupiać choć na chwilę tylko na sobie. I ta nasza Islandia była taką kilkudniową, wspaniałą randką - przyznała.

Wspólne zdjęcia Anny Dereszowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

 

41-latka potwierdziła oczywistą prawdę, jak ważny jest czas spędzany tylko we dwoje. Przy okazji dopytywała fanów, czy i oni randkują z partnerami, z którymi są w stałych związkach. Obserwatorzy, wywołani do odpowiedzi, ochoczo dzielili się doświadczeniem:

Nie ma opcji, że nie randkujemy! To potrzebne jak tlen!
Udany związek wymaga ciągłego zakochiwania się w tej samej osobie.
Myślę, że jest to najwspanialszy prezent, jaki zakochani mogą sobie dać - czas tylko dla siebie - pisano w sekcji komentarzy.

Możemy tylko przyznać im rację.

Wspólne zdjęcia Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.