Doda ma cztery palce u stopy? Odsłoniła nogi i liczy. "Raz, dwa...". To się dzieje naprawdę

Za Dodą można przepadać albo i nie. Jednak jedno trzeba jej przyznać, ma do siebie dystans.

Doda lubi wzbudzać sensację. Nic więc dziwnego, że pokazuje się w odważnych, często i kontrowersyjnych stylizacjach. Słynie też z ciętych ripost i ostrego języka. Jednak mało kto spodziewałby się, że zainteresowanie mogą budzić nawet... jest stopy. Owszem dobrze czytacie - stopy. I nie, nie wymyśliliśmy tego. 

Zobacz wideo Doda liczy... palce u stóp

Doda liczy palce u stóp

Kojarzycie te słynne już zdjęcia, nieudolne efekty prac grafików, na których Khloe Kardashian ma sześć palców, a noga leżącej w wannie Kourtney Kardashian jest wygięta w nienaturalny sposób i wygląda jak doklejona? Teraz podobną wpadkę zaliczyła Doda. Wokalistka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda jakby miała tylko cztery palce u stopy. Niby nic wielkiego, ale internauci szybko się przyczepili. Doda szybko ich wyśmiała. 

Doda wyśmiewa teorię, że ma cztery palceDoda wyśmiewa teorię, że ma cztery palce Fot. Instagram/dodaqueen

I na tym sprawa mogłaby się zakończyć, ale Doda drążyła temat i dalej go obśmiewała (serio, nie dziwimy się). Nagrała krótki filmik, w na którym zaczęła liczyć palce u stóp. 

Kochani już wstałam. Spieszę jak co roku, jak zawsze z "palca gate" rozwiązaniem. Otóż liczymy: jeden dwa, trzy, cztery, pięć - mówiła wskazując na każdy palec u stopy.

Chwile później tak samo postąpiła z drugą nogą. Z prostych rachunków wyszło, że Rabczewska ma komplet palców u stóp. 

Dziesięć palców. Nawet jakbym miała dziewięć czy osiem i tak byłabym zajebista - mówiła.

Doda ironicznie nazwała sytuację "palcem gate", bo temat jej stóp powraca jak bumerang. Rok temu jeden z fanów dokładnie oglądał jej stopy i nie doliczył się jednego palca. Cóż, nasuwa nam się tylko jedno zdanie - nawet Bareja by tego nie wymyślił. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.