"Harry i Meghan". Fani dostrzegli nieścisłości w dwóch różnych trailerach. Para ratuje sytuację

Zwiastun kolejnych odcinków dokumentu "Harry i Meghan" wywołał duże poruszenie w mediach, głównie ze względu na słowa księcia Harry'ego na temat brata, księcia Williama. Pojawiły się dwa trailery, a fani dostrzegli w nich znaczącą różnicę.

Niedawno premierę miał serial dokumentalny na temat księcia Harry'ego i Meghan Markle, w którym zdecydowali się opowiedzieć swoją historię, a także ujawnić kulisy życia w rodzinie królewskiej. Do tej pory pojawiły się trzy odcinki. Niebawem światło dzienne ujrzą kolejne części, a ich zapowiedź wywołała oburzenie. W sieci pojawiły się dwa trailery, a fani dostrzegli znaczącą różnicę między nimi. Niedługo później jedna z zapowiedzi w tajemniczy sposób zniknęła.

Zobacz wideo Meghan i Harry podczas wizyty w Londynie

"Harry i Meghan". Fani dostrzegli nieścisłości w dwóch różnych trailerach. To wiele zmienia

Kontrowersje wzbudził zwłaszcza fragment, w którym książę Harry odnosi się do swojego brata księcia Williama.

Chętnie kłamali, by chronić mojego brata. Nigdy nie byli skłonni powiedzieć prawdy, żeby nas chronić.

Kiedy padają te słowa, w zwiastunie pokazane jest ujęcie braci z pogrzebu księcia Filipa. Na nagraniu widać też innych członków monarchii. Chociaż Harry nie wskazuje, kto kłamał, a pada słowo "oni", wygląda to tak, jakby odnosił się do rodziny królewskiej.

W sieci pojawił się jednak jeszcze jeden zwiastun, opublikowany na Twitterze. Na dodanych do niego napisach pada zdanie:

Brytyjskie media chętnie kłamały, by chronić mojego brata.

Po tym, jak wytknięto tę różnicę, zwiastun z napisami dotyczącymi mediów, zniknął z sieci. Tego, czy te słowa dotyczyły rodziny królewskiej, czy właśnie mediów, prawdopodobnie dowiemy się po premierze kolejnych odcinków.

Warto wspomnieć, że Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey w zeszłym roku uderzyła w doradców Pałacu Kensington, zarzucając im udział w utrwalaniu kłamstw.

Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tym wszystkim nadal będziemy milczeć, jeśli firma odgrywa aktywną rolę w utrwalaniu nieprawdziwych informacji na nasz temat.

Nowe odcinki dokumentu "Harry i Meghan" pojawią się na Netfliksie już 15 grudnia.

Zobacz też: Tak książę Harry i Meghan Markle bawili się za zamkniętymi drzwiami weselnej sali. Pierwszy taniec do ballady? A skąd!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.