Tak książę Harry i Meghan Markle bawili się za zamkniętymi drzwiami weselnej sali. Pierwszy taniec do ballady? A skąd!

W sieci właśnie pojawił się fragment nagrania z niewyemitowanego jeszcze odcinku serialu dokumentalnego "Harry i Meghan". Para pokazała kilka nieopublikowanych ujęć z wesela. Wyjawiła również, jak wyglądał ich pierwszy taniec.

Medialne echa po premierze serialu dokumentalnego "Harry i Meghan" nie ustają. 8 grudnia na Netfliksie zadebiutowały pierwsze trzy odcinki, w których małżonkowie opowiedzieli m.in. o początkach związku. Brytyjskie media zaraz po premierze zaczęły wprost wyliczać małżonkom kłamstwa. Pojawiły się również doniesienia o tym, że serial może ostatecznie przekreślić szanse na pojednanie się księcia Harry'ego z księciem Williamem.

Za parę dni światło dzienne ujrzy kolejna części serialu. Do sieci trafił fragment niewyemitowanego jeszcze odcinka, a w nim nieopublikowane do tej pory zdjęcia z wesela. Pojawiły się też urywki pierwszego tańca. Jeśli myślicie, że Harry i Meghan wybrali romantyczną balladę, to jesteście w błędzie. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i Meghan Markle. Tak wyglądał ich pierwszy taniec 

W kolejnej części dokumentu o księciu Harrym i Meghan Markle poznamy nieco więcej szczegółów z ich życia na dworze królewskim. Małżonkowie uchylą rąbka tajemnicy w sprawie decyzji o odejściu z rodziny królewskiej. Jednak w produkcji pojawią się też nieco bardziej prywatne wątki. W drugiej części serialu, małżonkowie wrócą wspomnieniami do royal wedding, które odbyło się w 2018 roku na oczach całego świata. Książę Harry i Meghan Markle przed kamerami wyjawią, jak wyglądał ich pierwszy taniec. Okazuje się, że zamiast romantycznej ballady, para wybrała żywy przebój z lat 60.

Naprawdę chciałam, żeby muzyka była fajna. Nawet nasz pierwszy taniec. "Song of Thousand Dances"? "A Thousand Dances"? Zawsze się mylę (...) To był nasz pierwszy taniec. Tak dobrze się bawiliśmy. Po prostu kręciliśmy się jak trąba powietrzna. To było takie wspaniałe - wspomina Meghan Markle.
 

Książę Harry i Meghan Markle pierwszy taniec wykonali do utworu pt. "Land of a Thousand Dances", stworzonego w 1962 roku przez Chrisa Kennera. W miniserialu małżonkowie postanowili podzielić się także niepublikowanymi nigdy wcześniej fotografiami. Para pokazała m.in. kilka ujęć z pierwszego tańca, a na niektórych z nich możemy dopatrzeć się weselnych gości. Na jednej z nich widzimy jak ucinają pogawędkę z wyraźnie podekscytowanym Eltonem Johnem

Premiera drugiej części serialu dokumentalnego "Harry i Meghan" już 12 grudnia. Zamierzacie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.