Julia Wieniawa na Eurowizji? Postawiła jeden warunek

Julia Wieniawa wydała płytę i wyruszyła w trasę koncertową. Na razie nie spoczywa na laurach. Właśnie wyjawiła, że mogłaby się pojawić na Eurowizji, ale tylko pod pewnym warunkiem. Sprawdźcie, jakim.

Julia Wieniawa niejednokrotnie podkreślała, że od zawsze pragnęła być aktorką, ale dużym zamiłowaniem darzyła także muzykę. Debiutancki singiel wydała w 2015 roku, a w 2022 roku na rynku ukazał się pierwszy album celebrytki pt. "Omamy". Jej twórczość wielu przypadała do gustu. Niedawno otrzymała nawet  nominację do Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Co sądzi o wystartowaniu w Eurowizji? Jest skłonna się zgodzić, ale ma jeden warunek. Chodzi o repertuar.

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale".

Julia Wieniawa rozważa wystąpienie na Eurowizji, ale stawia jeden ważny warunek 

Julia Wieniawa pojawiła się na gali z okazji 30-lecia telewizji Polsat. Podczas eventu bardzo chętnie udzielała drobnych wywiadów. W jednej z rozmów z portalem Jastrząb Post pokusiła się nawet o wyznanie, jakie plany snuje na temat międzynarodowej kariery. Zdradziła również, czy myślała o wystartowaniu w konkursie Eurowizji. Wygląda na to, że gdyby otrzymała taką propozycje, to byłaby skłonna się zgodzić, ale z uwzględnieniem pewnych warunków. 

Jak kiedyś dostanę taką propozycję i będę miała dobry repertuar, bo to musi być jednak naprawdę imperialna piosenka, to czemu nie? Wyznaję taką zasadę w życiu, że nigdy nie mów nigdy, bo potem się wyjdzie na hipokrytę.

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Julia Wieniawa wytypowała również swojego kandydata, którego chciałaby zobaczyć jako reprezentanta Polski na konkursie Eurowizji. Okazuje się, że jest nim dobry kolega po fachu, Maciej Musiałowski.

Maćka Musiałowskiego. Tylko niech jakąś piosenkę napisze. Chociaż właściwie on ma napisanych wiele. To niech tylko wypuści.

Chcielibyście zobaczyć Julię Wieniawę na Eurowizji?

Więcej o: