Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z rajskiej wyspy. Nagle mówi o uzależnieniu. Ma problem?

Julia Wieniawa cieszy się obecnie promieniami słońca na afrykańskiej wyspie Mauritius. Gwiazda podzieliła się zdjęciami z wakacji i wyznała, od czego jest na nich uzależniona.

Julia Wieniawa słynie z ambicji i pracowitości. W 2021 roku ukazały się dwa filmy i serial z jej udziałem, a latem tego roku wydała płytę "Omamy", którą promowała trasą koncertową. W listopadzie tego roku na ekrany polskich kin wszedł z kolei film "Nie cudzołóż i nie kradnij", w którym Wieniawa zagrała jedną z głównych ról. Artystka stara się jednak regularnie znaleźć również czas na odpoczynek. Teraz wypoczywa na wyspie Mauritius, co skrzętnie relacjonuje w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Natalia Janoszek przyjaźni się z Wieniawą. Tak się poznały

Julia Wieniawia mówi o uzależnieniu

Aktorka uwielbia podróżować. Jakiś czas temu była na Bali, a jakiś czas później wybrała się na Majorkę. Teraz chwali się wypoczynkiem na Mauritusie, gdzie czas upływa jej przede wszystkim na relaksowaniu się w promieniach słońca. Wieniawa na InstaStories wyznała, że jest wręcz uzależniona o opalania się.

Tanoreksja (z ang. 'to tan' – 'opalać się', ang. tanning dependence) – uzależnienie polegające na ciągłej chęci opalania się, najczęściej występujące u młodych kobiet.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com/ juliawienia

Wcześniej aktorka udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, a w pasie przewiązała się kolorowym pareo. Mimo to doskonale widać, że Wieniawa nie należy do osób, które unikają treningów. Pod letnim strojem wyraźnie przebija się twardy jak skała brzuch i mocno zarysowane mięśnie. Ten post Wieniawa również opatrzyła komentarzem, w którym wyznała, jak uwielbia się opalać.

Nakarmię się słońcem i zaraz wracam.
 

W czwartek w Warszawie spadło sporo śniegu, wydaje się więc, że aktorką po powrocie do domu czeka lekki szok pogodowy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.