Ewa Zawada jest kociarą. Powiedziała też, z którym influ wybrałaby się do dzikiego lasu [KOŁO PLOTKA]

Ewa Zawada zagrała w "Koło Plotka". Tylko nam opowiedziała o najbardziej śmierdzących rzeczach, które jej przeszkadzają. Podzieliła się także niezłą dramą, którą obserwuje w internecie. Jest nią zniesmaczona.

Ewa Zawada pojawiła się w najnowszym odcinku "Koła Plotka", gdzie zdradziła wiele sekretów ze swojego życia. Influencerka opowiedziała o najśmieszniejszych momentach, a także stwierdziła, co ją najbardziej wkurza, kiedy chodzi na zakupy do sklepu. Później odpowiedziała na kilka pytań z klubu dyskusyjnego Plotka. Pojawiło się wiele ciekawych odpowiedzi.

Polecamy: Margarita tylko nam opowiedziała o randce z Tindera. Kolejne wyznania jeszcze mocniejsze. Aż za bardzo [KOŁO PLOTKA]

Zobacz wideo Wielka fanka pizzy i kotków. W Koło Plotka zagrała Ewa Zawada

Martyna KaczmarekKaczmarek zareagowała na pomysł imprezy z Kaczyńskim. Odpowiedź zaskakuje

Ewa Zawada zdradza, z kim wybrałaby się do dzikiego lasu. Przyznała też, że jest ogromną kociarą

Ewa Zawada jest znaną influencerką i prowadzi konta w mediach społecznościowych, które cieszą się sporą popularnością. Na Instagramie obserwuje ją aż 438 tysięcy fanów. To tam udostępnia piękne kadry z podróży i dodaje posty reklamowe ze współprac z różnymi markami. Tym razem Ewa Zawada zawitała do "Koła Plotka", gdzie odpowiedziała m.in. na pytanie, z którą osobą znaną w internetowym świecie wybrałaby się do dzikiego lasu. Okazuje się, że zna influencera, z którym mogłaby się świetnie bawić.

Zobacz też: Kacper Porębski i Piotr Charaziński z kanału "Jasper" opowiedzieli o swoim coming oucie [KOŁO PLOTKA EXTRA]

Myślę, że wzięłabym Kamila Szymczaka, bo on jest po prostu tak pozytywnie zakręcony, że nawet w tym lesie, jakbym się bała, to on by mi tam humor poprawił i na pewno zorganizował jakoś tę naszą wyprawę - podkreśliła.

Później Ewa Zawada w dyskusji przyznała, że jest prawdziwą kociarą. Nie eliminuje z życia psów, ale zdecydowanie bliższe jej sercu są słodkie koty.

To wy musicie wychodzić z psami, a ja siedzę w czystym, ciepłym domku, a mój kot sam sobie piaskiem zasypuje - podsumowała.

Zgadzacie się ze słowami influencerki? Co wolicie: koty czy psy

Więcej zabawnych odpowiedzi Ewy Zawady znajdziecie w naszym wideo na górze strony.

Więcej o: