Książę Harry słuchał, gdy Meghan mówiła o królowej Elżbiecie. Nie ukrywał zażenowania. Co za miny

W najnowszym dokumencie "Meghan & Harry" byli członkowie rodziny królewskiej wspomnieli życie na dworze. Amerykanka nie znała zasad etykiety, a pierwsze spotkanie z Elżbietą II wspomniała bez szacunku. Zadrwiła z dygania.

Książę Harry i Meghan Markle 8 grudnia podzielili się efektem współpracy z Netfliksem. Gigant opublikował pierwsze trzy odcinki dotyczące życia prywatnego pary. Widzowie mogli dowiedzieć się, jak wygląda codzienność na dworze. Pierwsze spotkania rodziny królewskiej i amerykańskiej aktorki nie obyły się bez wpadek. 

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle opowiedziała o pierwszym spotkaniu z królową Elżbietą

Meghan Markle, zanim weszła do rodziny królewskiej, nie miała pojęcia o zasadach, jakie panują na dworze. Książę Harry nie ułatwił jej sprawy, informując o spotkaniu z królową Elżbietą dopiero, kiedy byli w drodze. Nic dziwnego, że przybyła na nie nieprzygotowana i całkowicie improwizowała. Ukłoniła się w dość teatralny sposób i dopiero później zaczęła rozumieć powagę sytuacji.

Zaczęłam rozumieć, że to bardzo poważna sprawa. Amerykanie by to zrozumieli. Mamy średniowiecze: obiady i turnieje. Tu było tak samo. Dygnęłam i powiedziałam "Miło cię poznać Wasza Wysokość". Czy było w porządku? - zapytała księcia Harry'ego.

Syn króla Karola III przemilczał temat rzucony przez Meghan, jednak jego mina zdradziła wiele. Internauci zauważyli, że był zażenowany zachowaniem żony, a niektórzy uważają, że odtworzyła ukłon całkowicie bez szacunku. 

Lekceważące wykonanie ukłonu przez Meghan - czytamy w opisie nagrania.

To nie jedyna wpadka, jaką zaliczyła Meghan. Księżną Kate i księcia Williama przyjęła do domu w podartych jeansach. Nieznajomość protokołu tutaj również zaszkodziła, bowiem zdecydowała się przytulić gościnię.

Więcej o: