Zakochana Doda wystąpiła na gali 30-lecia Polsatu. W bieli wyglądała olśniewająco

Na gali z okazji 30-lecia Polsatu pojawiła się Doda. Artystka na scenie wystąpiła u boku Grzegorza Hyży.

DodaTelewizji Polsat zawdzięcza naprawdę wiele. Trudno nie zauważyć, że piosenkarka od pewnego czasu jest na "fali" popularności, a zawdzięcza to m.in. programowi "Doda. 12 kroków do miłości", emitowanym na antenie stacji. Dzięki temu widzowie mogli poznać wokalistkę od nieco innej, delikatniejszej strony, jako kobietę szukającą miłości i zdolną do poświęceń. Dorota co prawda nie znalazła "tego jedynego" pod okiem kamer, za to przypomniała o sobie, cyklicznie goszcząc w rubrykach plotkarskich i na ekranach telewizorów. Teraz Polsat po raz kolejny umożliwił jej zaprezentowanie się przed milionową widownią.  

Zobacz wideo Doda próbuje rozruszać Dariusza Pachuta

Doda zachwyciła na gali z okazji 30-lecia Polsatu

Doda i Grzegorz Hyży wspólnie zaśpiewali utwór  "Let It Snow" i tym samym na gali z okazji 30-lecia Polsatu wprowadzili bardzo świąteczny nastrój. Tego wieczoru artystka miała na sobie piękną białą suknię. Wzrok przyciągała bogato zdobiona, jasnymi koralikami koronkowa góra kreacji. Z kolei rozkloszowany dół wykonany został z lekko połyskującego materiału. Całość świetnie komponowała się z rozpuszczonymi, pofalowanymi włosami i podkreślonymi czerwoną szminką ustami.  

Był to pierwszy występ Dody po powrocie z egzotycznych wakacji, które spędziła u boku Dariusza Pachuta. Piosenkarka na bieżąco pokazywała w mediach społecznościowych, jak spędzała czas u boku ukochanego. Na zdjęciach i nagraniach, które wrzucała do sieci, widać było, że jest bardzo szczęśliwa i cudownie czuje się w towarzystwie Pachuta. 

Zdjęcia Dody znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Oglądaliście występ Dody?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.